şükela:  tümü | bugün
  • dün sabah kahvaltıya davet ettiğim kızla sohbet ederken söylediği söz. bana mı çok garip geldi yoksa hakkaten mi çok garip bilmiyorum ama duyunca bi tuhaf oldum. söyler söylemez facebook fotoğrafları gözümün önüne geldi birden.
    christian bale gibi bi 55 kilo bi 70 kilo .

yemek yemek elbetteki hepimizin ihtiyacı ve pek tabiki hepimizin çok sevdiği bazı yemekler vardır ve midemiz dolana kadar o yemeği yemekten haz duyarız ama bütün yemekler üzerinden yemek yemeyi seviyorum demek çok garip hele bir kadın söyleyince daha da garip.
    (bkz: bilemiyorum altan)
  • normal bir kadındır.

ataerkil toplumun dayattigi üzere kadın her zaman "güzel" olmalı, bunun için de "zayıf" olmalı ve az yemeli değil mi? kadin yemek yemeyi sevemez. aksi garip olur çünkü.

ne diyeyim, azalarak bitin.
  • afiyet olsun denilesi insandır. hayatın keyfini çıkarmak güzeldir. tabi sağlığı bozmamak kaydıyla.
  • niye garip niye niyeee?

yemek yemek çok güzel bir şey. lahmacun arasına közlenmiş biber ve maydonozu itinayla dizip üzerine limon sıkarak yemeyi seviyoruz diye garip mi oluyoruz?

acıkınca mutfağa tazmanya canavarı gibi girmek suç mu laaan?

kilom kadar başınıza taş düşsün kesin ölürsünüz ama. :(

yemek yemeyi sevmeyen insandan korkulmalı, şey gibi, sinsi bildiğin, kilo milo hesap yapıyor. ben öyle kastıra kastıra yaşayamam kusura bakmayın.

ha diyet filan yapıyoruz evet ama geçici süreliğine hep onlar, canım çoook ali nazik yemek istediyse yerim ben onu, gider sporunu da yaparım. sağlıklı beslenmek yemek yemeyi sevmemek değil bi kere susar mısın?