• çocuğun geri vites yapmaması gözlerden kaçmamıştır. görmeye alışık olduğumuz kurtlar vadisi stayla tipli adamların kraldan fazla kralcılığı da gözlerden kaçmamıştır. en ufak bir protestoyu tehdit olarak algılamaları ve anında müdahale etmeye çalışmaları enteresan geliyor hala bana. halbuki dönse arkasını gitse, çocuk bağırdığıyla kalsa vs... kimlik isteme triplerini falan da anlamış değilim. bilal'in yanında ki elemanlar resmi devlet görevlisi mi ki vatandaştan kimliğini isteyip işlem yapabiliyorlar?
    nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça...
  • hiyaragalarinin hemen mudahale ettigi genctir. uzatmayacagim : orada o cocuga mudahelede bulananlarin hepsinin amk,o rus bucocuklari!

gotumuze gorebilir diye ispikleyen yarim akilli susere selamlar. (bkz: yarım akıl)
  • cocuk hakaret etmemis, hesabını sandıkta sorarız diyor ve buna ragmen oradaki herifler korumalar cevreden insanlar gelip cocugu inanılmaz bir baskı altına almaya calısıyor. neymis yasal islem yapacakmıs, yarım metreden cocugun onune dikilip sen ne ayaksın tarzı tavırlar.
    ulan bilal bile bir tepki vermeyip gecip gidiyor aracına, ama biyerlerin kılları, kraldan cok kralcılık yapıyor. psikolojik siddete basvuruyor ve hatta görevini kötüye kullanıyor. yasal islem yapacaklarmıs bir de.
    küfür yok, hakaret yok, bir saldırı zaten yok. ama konusamazsın 5 kisi tepene biner, susacaksın. politik bilimlerde zaten bu da ileri demokrasi olarak geciyor.
  • 'babacigim bana hesap sordular'
  • sesi titremesine ragmen geri adim atmayarak cesaretin tanimini yapmistir.
  • helal olsun dediğim genç. yalnız güzel kardeşim kendini boşuna yormuş. bilal zaten anlamamıştır olayı. ekip çağırın işlem yapın ne demek ya? 301 madencinin hesabı sorulacak demek hakaret mi? şehzadeye laf atarsan çarpılırsın öyle mi?
  • "biz vicdanlı insanlarız" yanıtına "vicdanın yeri burası değil" diyen konjonktürel vicdanlı, vicdanı satılıkları gösteren videodaki gençtir. vicdan diye bir şeyin kırıntısı olsa gider başka iş yaparlardı zaten....
  • konuşma adabını bilen, tek kelime hakaret etmeden lafı gediğine oturtan bu gençlerle beraber gezideydik işte. doğum günü yaklaşırken moral veren protestonun sahibi aslan yürekli gençtir.

edit: imla. herturluacilansemsiye'ye teşekkürler.
  • başbakanın oğluna 301 madencinin hesabını soracağız diye bağıran birine ekipleri çağırın hakkında işlem yapsın diyorlar. iyi de ekipler neden dolayı işlem yapacaklar ben onu anlamadım. başbakan çocuğunun ne gibi bir dokunulmazlık hakkı var.
  • rahatligina bittigim adam. "kimligini alin"a karsilik kasigi yardiriyor kuruya.
hesabın var mı? giriş yap