• ev arkadaşının yemeğine "köpek maması" diyen ve ev arkadaşına ses çıkaramayan, büyük ihtimalle medeni cesaret eksikliği olan bir yazarı dinlediniz.

bunu ona söylesene delikanlı.
  • pilav ve makarna diğer yemeklerle karıştırılınca sorun yok ama senin damak zevkine uymayan bi karışım yapınca ıyyy midesiz öyle mi? benim bu evet. yıllardır kahvaltıda tereyağ reçel peyniri üst üste sürüp yedim yetmedi daha bunları yutmamışken bir de zeytin ağzıma attım. arkadaşlarımın ise ayy nasıl reçelle peyniri karıştırıyosun sen yaaa tepkilerine maruz kaldım. ama o arkadaşlardı ki yine frambuazlı cheesecake i bayıla bayıla yuttular. künefeyi içinde peynir olmasına rağmen höpürdete höpürdete götürdüler. insanların damak zevklerine yorum yapmak o kadar saçma ki. ben çay da içmiyorum mesela karadenizli olmama rağmen. bu yüzden de yıllardır insanların aaa kahvaltıdan bişey anlıyo musun çay olmadan vs gibi yorumlarını dinliyorum. yemekleri birbirine karıştırarak yiyorum aynı tabağa varsa bir de yoğurt ve salata koyuyorum, baklavanın yanında ayran içiyorum, kahvaltıda da çay içmiyorum. ki-me-ne?
  • bazılarını karıştırmazsan ayıp edersin... (bkz: pilav üstü kuru)

lakin kimse iki alakasız yemeği karıştırdı diye de çomar olmaz. (bkz: damak zevki)
  • kesinlikle ben değilim. hatta ben ana yemek ve salatayı bile aynı anda yemiyorum.
  • kızartma makarna yoğut karışımı favorimdir. üstüne sos döktüğüm zamanlarda olmuştur.
  • herkes hayatına kimse garışamaz dedirten olaydır.
  • lahmacunı çikolatalı pudinge sokup yerim. tam olarak şu an yapıyorum.

artık devrim zamanıdır yoldaşlar. iğrençsin, nasıl yiyosun, damak zevkini s*km diyen teröristlere dersini vermenin zamanı geldi!

gizlenmeyin!
    örgütlenin!
    çokın sokaklara ve bağırın!
    biz iğrenç değiliz!

ağzımızın tadını çok iyi biliyoruz. zaten bilmesek böyle spesifik şeyler yapmayız.

karışıklara özgürlük!
    gerçek ağız tadı bilenler biziz!
hesabın var mı? giriş yap