şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
7941 entry daha
  • “yemeksepeti kullanmıyorum; getir daha iyi onu kullanıyorum.” diyen bağımsız gazeteci hakkında suç duyurusunda bulunan üstün zekalılar topluluğu…
  • yemek dışındaki servislerini kullanıyorum. kullanmıyorum diyemem. iyi ki de yemek siparişi icin aracı uygulama tercihim olmamıslar. su an aşırı sacma bi olay anlatıcam. benim basıma gelmiş kadar sinirlendigim. iki tarafa da.

benim saf bi kardesim var, böyle verdiği siparislerin pesinden gitmeyen, olan oldu gecmis olsun kafasında (ıspartada öğrenci kendisi.)
    bugün normal bi seymis gibi, kız arkadaşıyla kfc den yılbasında sipariş verdiklerini, ama posetten hamburgerlerin cıkmadıgını, yemeksepetine bağlanıp durumu şikayet ettiklerinden bahsetti.ee ne oldu dedim, dönücez restorana ulaşıp diyerek baslarından savmışlar.
    hamburger geldi mi dedim ? hayır.
    paranız geri verildi mi peki? hayır.
    özür dilendi mi bari?
    10 tl lik kupon tanımlamıslar dalga gecmek icin herhalde o da. baska bi açıklaması olamaz.
    60 tl için 10 tl inanılmazsınız gerçekten.
    nasıl bir cömertlik.
    bütceniz sarsılmamıstır umarım?

napabiliriz ki aradık durduk gelmeyince bıraktık diyorlar onlar da ayrı alem. valla ben onlardan cok kafayı taktım.

oh ne güzel ya, ben komisyonumu alırım baska bi seye de karısmam, kırın kafanızı. zaten öğrenci bunlar cok da sallamazlar diye mi düşünüp bu durumu bu sekilde bıraktınız.

kfc vermedigi hizmetin parasını almıs, yemeksepeti vermedigi desteğin parasını almıs. olan çocukların üc kuruslarına ve yemeklerine olmus. ac kalmıslar.

hırsızlık gibi bi sey bu.

aradan bi ay gecti duymasaydım kapanırdı ama kapanmadı malesef bu konu.

görsel
    görsel

ilayda hanım bi bardak soğuk su gönderseydiniz cocuklara harika olurdu. ilerde torunlarınıza anlatırdınız bu komik siparis anınızı.

hesabın var mı? giriş yap