şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
1967 entry daha
  • acıktığına pişman eden site
  • tam sipariş vermek üzereyken hafiften erişilemediğini fark ettiğim site. bir ara gelir gibi oldu ama şu anda çalışmıyor. sayfa gelse de sürekli yükleniyor. ve açık olduğu sekmeye geçiş yapılamıyor.

şimdi tekrar geldi ama joker indirimi ekranı kapatılamadığı için sipariş veremiyorum. ulan her şeyi bu gece dışarıdan yemek söyleme üzerine kurmuştum halbuki. neyse aklımdaki restoranın kolonyalı mendilini bulabilirsem telefonla söylerim.

tam bunu yazarken popup pencerede, kendi kendine canlı yardımı açtı. çok ilginç.

şimdi de chrome "bu web sayfası kullanılamıyor" uyarısı verdi. sürekli bir şeyler oluyor.

bir dakika ya aklımdaki restoran geçen siparişte magnet göndermişti. oradan şey yaparım artık.
  • an itibariyle 54268532412. kere çökmüş site.
  • şehirli insan üşengeçliğinden para cukkalayan site.
  • telefonla konuşmayı sevmeyen acıkmış üşengeç bireylerin can simidi.
  • %10 kestikleri için yemek söylenmemesi gereken siteymiş. o zaman domatesi biberi tarladan toplayalım her haftasonu, suyu barajdan kendimiz çekelim, yetmedi her beyaz eşya ihtiyacımızda manisaya gidip bi çay kahve içelim fabrika müdürüyle. aracıyı aradan çıkartsan dünyada milyar kişi işsiz kalır böyle bir mantık olabilir mi? adamlar sayesinde hiç bilmediğim bi mahallede yerellerin oylarıyla öne çıkan bir mekandan istediğimi tamı tamına söylüyorum; telefonla söylesek "ya biz kartı görmedik nakit verseniz olmaz mı" tarzı saçmalıklarla da uğraşmıyorum, bütün bunları da rahatça ve yıllardır yapabiliyorum. %10sa da %10 serbest rekabet piyasası, istediğin fiyatı koy karışan eden yok.
  • an itibariyle karnı acıkıp siteye girenlere şu mesajı gösteren yemek sipariş sitesi. hayır zaten aç karna giriyoruz siteye, bi de lahmacun koyuyorsun, içli köfte koyuyorsun, yakışıyor mu güzel kardeşim. bu hareketin üzerine adının önüne zalim gelmez mi?

neyse her seferinde %10 kestiğin pideci dayı bu akşam %10 daha fazla kazanacak
  • bir nesli doyurmuş sitedir. her ne kadar tam ihtiyaç anlarında bozulsa da bazen restoranlar yüzünden kızsak da vazgeçilmezimiz olmuştur.
  • cortlamasıyla beraber 50 bin kişiyi aç bırakmıştır. makarna pişireyim bari.
  • cokmesiyle ac kalmadigim sitedir. zira profilo avm evimin dibinde. cikar yerim yemegimi.

(bkz: yemeksepeti.com cokunce ac kalmak)
3205 entry daha