3109 entry daha
  • tanım:piyasada tekel olmanın avantajlarını sonuna kadar suistimal eden şımarık internet şirketi.

madem yayınlamıyosunuz alehte yorumları böyle bir opsiyon koymayın.diyin ki, ''biz sadece olumlu yorumları yayınlıyoruz, bizim üzerimizden dolandırılmanız umurumuzda değil, sümme haşa alehte yorum yayınlamayız.''böyle diyin ki bizde bilelim.
  • sanırım satıldıktan sonra, eski sahiplerinin ekibi şirketi baltalayıp değerini düşürüp tekrar eski sahiplerine ucuza kapattırmaya çalışıyorlar. bu kadar değişim başka türlü zor çünkü...
  • kötü yorumlar konusunda tuhaf bir cifte standart uygulayan sirket. zincir olmayan kücük restoranlar (sürekli siparis verdiklerimi zaten telefonla ariyorum, yemeksepeti'ni kullanmiyorum. ama yeni acilan yerler icin ilk seferleri buradan siparis ediyorum) hakkinda yazilan olumsuz yorumlari yayinlarken, zincir restoranlarinkini hep bir zorlamayla lütfen yayinliyor. her seferinde online yardimdan dürtmem gerekiyor.
  • "yorumumu neden yayınlamıyosunuz" şeklinde attığım maile "yooo yayınlıyoruz bak sen görmemişsin" gibi bir cevap atmışlardı ben de kendi dikkatsizliğime yormuştum. meğer bildiğin oyun oynuyorlarmış.

yorumlar hep 9-10 arasıyken restoran ortalaması nasıl 7 oluyor, açıklaması bu işte.
  • kötü yorumları sipariş üzerinden en az 10 gün geçtikten sonra yayınlayan über türkish yemek girişimi.

tabii restoran bu kötü yorum üzerine yeni sipariş veya yorum alamazsa sürekli moderasyonda bekliyor, neden? çünkü yazım hatası yapmış olabiliriz, küfür etmiş olabiliriz. çok terbiyesiziz, azizim.

tabii bu küfür vs. için otomatik bir moderasyon sistemi yok. hiç olmadı.
  • kötü yorumlarla ilgili güzel bir bug bulmuş olabilirim. şimdi öncelikle puanları yüksek veriyoruz ve yorum kısmına ana avrat düz gitmeden yardırıyoruz. büyük ihtimalle puanı yüksek yorumların incelenmeye girmesi daha az ihtimal. deneyim edip geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  • kotu yorumlari ne yazik ki yuksek puan bile verseniz yayinlamayan site.
    ve evet telefonla arayip neden yayinlamiyorsunuza kadar gitmesine ragmen olayin hala daha yayinlatamadim yorumumu.
    oyle kufur, hakaret fln da yazmadim ki. neden ayri ayri kutulara koyuyorsunuz ki yiyecekleri; nasilsa kurye getirirken hepsini posetin icine bosaltmis, bi dahaki sefere cuvala koyup gonderin, zahmet olmasin kuryeye yazmistim.
  • '' muazzam bir girişim, yepyeni ve çok iyi bir fikir , nasıl bir el değiştirme ile hızla cehennemin dibine gider'' adlı bir filmi izler gibi izliyorum bunları.
    üç beş yıl önce türkiye'nin en iyi kurumlarından biri iken, şu andaki hali inanılır gibi değil gerçekten
8433 entry daha
hesabın var mı? giriş yap