3798 entry daha
  • restoran tarafindan keyfi olarak iptal edilen *siparişlere yorum izni vermeyen oluşum. yani restoran sahibisin ve gelen siparisi beğenmedin ya da geciktin 1 saat, kötü yorumu yiyeceksin, hemen siparişi iptal ediyorsun, müşteri yorum yapamiyor. zaten 1 saattir yemek bekliyordu aç kaldı, gebersin ibne. 1 taşla iki kuş.

edit : güncelleme gelmiş. artık iptaller yazıyor.
  • 3 ay içinde 30 tane sipariş vermişim. bunlardan 29'unda verdiğim en düşük puan 7. ilk defa domino's pizza'ya 4 verdim. yorum olarak da yazdığım şu.

"30 civarı siparişim var ilk defa bu kadar düşük puan veriyorum. soğuktu. malzeme komik derecede azdı. lezzetsizdi. cidden bu kadar lezzetsiz bir pizza beklemiyordum. aynı fiyata dana etinden malzeme kullanıp çok daha lezzetli pizza yapan yerler var maalesef."

ki inanın pizza diye getirdikleri çöpe göre az bile yazdım.

peki ne oldu dersiniz? 1 gün geçti ama henüz yayına alınmadı. alınacağını da sanmam. iyi yorumlarım 2-3 saatte onaylanıyor hâlbuki.

resmen müşteri sansürlüyorlar.

edit: mail atmam ve canlı destekten yazmam sonucunda 2 gün sonra yorumum yayına alındı. onay için bekletildiği söylendi. artık ne kadar inanırsanız.
7754 entry daha
hesabın var mı? giriş yap