şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
4669 entry daha
  • tanzim satış işine de el atıyorlarmış. nisan gibi başlayacak deniyor. işte bu tüketiciler için süper bir haber.
  • yeni açılan restoranlara işletme sahibi tarafından farklı hesaplarla olumlu yorumlar bırakılmasına müsade eden yemek sipariş sitesidir. gerçi böyle bir durumu kontrol etmeleri mümkün değil veya zor ama yeni restoranlarda sürekli karşılaşıyorum bu durumla. restoranın puanlarının uçmasına ve yorum kısmının övgü dolu olmasına sebep oluyor. yorum yapanların çoğunun isminin sonu rakamla bitiyor ve aynı üslubu kullanarak aşağı yukarı aynı şeyleri yazıyorlar. semtinizde yeni açılan yerlere dikkat edin fark edeceksiniz.
  • sahte puan konusuyla ilgili yapılan yorumlara baktım ve gerçekten doğru.. yapılan yorumlarda ismin sonu rakamla bitiriyorsa o yorumlar gerçekten tek elden çıkmış gibi.. "superrrr" "çok lezzzzeettlliiii" gibi saçma sapan yorumlar ve bu yorumları yazan kullanıcıların isminin son harfi hep rakam?

bu konu yemeksepeti nin gözünden kaçmış olabilir mi cidden?
  • fake yorumlara açıldığından beri çare bulamayan site. bakıyorum aynı adam neredeyse her gün aynı dönerciden döner söylemiş.. insan bıkar amk...
  • getir uygulamasinin da kendilerinin pazarina girmesiyle tahtinin sallanacagini dusunuyorum.
15 entry daha