9339 entry daha
  • 15 yılın ardından haftalardır sipariş vermeyi bıraktığım uygulama.

yemeksepeti ile çalışan restoranlar bir bir aşağıdaki gibi mesajları sms olarak göndermeye başladı tarafıma.

"değerli müşterilerimiz, yemeksepetinde yaşanan teknik sorundan dolayı siparişlerinzi 0212xxxxxxxx ve 0552xxxxxxxxx nolu hatlarımızdan verebilirsiniz. b315"
  • insanları kaçırmamak için bu aralar kampanya üstüne kampanya yapan firma.

önce 3 tane 50 liralık kupon vermişlerdi. şimdi de 2 tane 40 liralık alışveriş sonrası 1 tane 40 liralık kupon veriyolarmış.

ben de bu bahaneyle getir ve trendyola bi süre ara verdim. rekabet güzel şey
  • muhtaç kalıp marketinden sipariş veriyoruz adamlar 2 saatte teslim ediyor. kurye gözümün önünde teslim edildi olarak işaretlemesine rağmen kurye gelmeden 30 dakika önce sipariş teslim edildi olarak görünüyor. 30 km'lik çapta hizmet veren depoda 4 kişi çalıştığını öğreniyorum.

nevzat napacan parayı mezara mı götürecen? bayram öncesi bitmemiş ürüne release kararı veren ekibini kovup fazla mesai ödemelerini geri getir de hem kuryeler hem de müşteriler rahat etsin.

edit: nevzat ceoluktan da ayrılmıştı onu unutmuşum mesajlarla bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederim. nevzat geçen yerleri berk olarak düzeltip okuyunuz
  • o kadar kötü bir kullanıcı deneyimi sunuyor ki, youtube'da 20+ dk gömmüşler link
  • sipariş verecek restoran mı kalmamış yoksa algoritmaları bozuldu benim adresime restoran mı göstermiyor anlamadım. maşallah son 3 yıldır en az türkiye kadar kötü yönetiliyor.
  • sağlam işten çıkarmalar yapacağı duyumu alınan şirket.

ulan sizin 50.000 küsür puanlı, 14-15 yıllık müşterinizdim. bir gün al cesc bizden sana x lira, bu yemeğin de bizden olsun demediniz. para yakan rakipler ağzınıza etti, panikle saçmalamaya başladınız. nevzat aydın yönetiminde kişisel bilgilerimizi çaldırırdınız ama en azından yılların kullanışlılığı vardı.

rakiplerin pazardan pay almasını app ve web tasarımına bağlayan yeni ceo ise bile kovun, size bir dost tavsiyesi. ama artık mezarınızı kazıyoruz, başımız sağ olsun.
  • kendi doğrulama kodunu kabul etmeyen dandik bir site.
  • yeni arayüzü bombok olduğu gibi kafalarına göre tüm adreslerimden daire no kısmını silmişler harika cidden
  • hayatın günlük akışına aykırı bir mobil tasarımla kullanıcılarına işkence yaşatan şirket. neden yaptınız bunu bize?
  • allah rahmet eylesin, iyi oldu.
2134 entry daha
hesabın var mı? giriş yap