şükela:  tümü | bugün
  • yarım saat kadar önce yemeksepeti uygulamasından jokerli sipariş verdim.
    bir süre sonra böyle bir cevap geldi
    " ...restoranından vermiş olduğunuz siparişiniz restoran uzun süre siparişe onay vermemesi sebebiyle iptal edilmiştir."

canlı destekle görüştüm "siparişinizi tekrar oluşturabilirsiniz" dışında cevap gelmedi. ben de haliyle restorana zorla siparişimi getirtmek istemiyorum. sos olarak balgam sevmiyorum çünkü. dedim neyse başka yerden sipariş vereyim.

şans eseri uygulamaya girdiğimde tekrar joker çıktı. dedim iyi bari buradan sipariş vereyim. yine bir süre sonra böyle bir cevap geldi.
    " ...restoranından vermiş olduğunuz siparişiniz restoran uzun süre siparişe onay vermemesi sebebiyle iptal edilmiştir."

joker uygulaması biliyorsunuz restoranlar günde en az 1 defa yapmak zorunda. restoranlar da bundan kaçmak için açık bulmuş. sıkıntı yemeksepetinin müşteriyi korumaması. tekrar destekle görüştüm yine aynı copy paste metin ile siparişi yenileyebiliriz dediler.

ısrarla "iki restoranın benim siparişimi almadığı zaman aralığında başka sipariş almış mı? aldıysa da şikayet talebi oluşturmak istiyorum" talebime kulaklarını tıkadılar. tamam para odaklısınız ama bokunu da çıkartmayın. an itibariyle getir yemekten siparişimi verdim. yemeksepeti app tamamen kaldırdım. bir daha yemeksepetinden kesinlikle sipariş vermeyeceğim. böyle basit bir sorunda bile restoran taraflı olunuyorsa yarın bir gün ekstrem bir şey yaşansa ne olur kim bilir.
  • teknik olarak bir arıza çıkmış olma ihtimali yüksek olan bir olay. araştırılmalı.
  • birçok kişinin daha önce başına geldiğini tahmin ettiğim bir rezalet. ben de yemeksepeti'nden benzer cevaplar almıştım.
  • rezalet puanım 10 kanka
    madem bi bok yiyosun yerine getir katakulli çevirip de milleti kandırmak da neyin nesi.