şükela:  tümü | bugün
 • "yalnız 15 dakkadan önce gelmesin, yeni duştan çıktık da - sinemis, ceren, gamze"

  getiren adama da ayıp oldu ama. adam nefes nefese geldi çaldı kapıyı 4 tane erkek çıktı karşısına...
 • restoran: muhitte bir kebapçı

  siparişlerde sürekli bir şeyi unutmalarına kafamın attığı bi gün bütün notların altına "emekli albay takeiteasy" yazmaya başladım.

  not: sumaklı soğanı unutmayın haaa. emekli albay takeiteasy. (getirdiler hem de en alasından salata tabağı getirdiler eşantiyon)

  sonraki notlarda işin iyice boku çıkarılır:

  not: kebabın yanında 5-6 içli köfte hediye yollayın. emekli albay takeiteasy. (oha)

  artık makaranın dozu artırılır:

  not: albayım uyuyor. zile basmayın! (ahahahah)

  hatta o gün siparişi getiren adam sormuştu, "albayım memnun mu hizmetimizden filan gibilerinden de albayın porsiyonların küçüklüğünden yakındığını belirtmeden edememiştim. sonradan çaktılar tabi mevzunun dümen olduğunu..
 • pizza siparişimizi vermiş bekliyoruz, ofis telefonu çalıyor,

  - efendim?
  - abi iyi günler. ben x pizza'dan halit. şimdi turgut'u başka paket için gönderdik de sizin paketi yasin getirse olur mu? yoksa bekler misiniz?
  - (iç ses: ne?!) yoo önemli değil hocam yasin getirsin...
  - peki abi kusura bakmayın.
  - estağfurullah (noluyo lan?)

  ofisteki gerizekalılardan birinin mahalleden arkadaşıymış turgut, sipariş verdiğimiz yerde kuryelik yapıyormuş, bu salak da arkadaşını görmek için sipariş notuna "turgutla gönderin" yazmış. yasin gelince bozuldu bir de...
 • "polisi işe karıştırmayın, yoksa kız ölür."

  elmadağ'da adını hatırlayamadığım, ev yemekleri yapan bir yere verilen siparişte yazmıştık. yemeği getiren eleman "etrafınız sarıldı" demişti.
 • "dünyada akla değer veren yok madem, aklı az olanın parası çok madem, getir şu pizzayı* alsın aklımızı, belki böyle beğenir bizi el alem."* bu not üzerine ekstra ücret istemeksizin pizzayı nefis kenarlı yapmış, birkaç tane de sos göndermişler. mizaha kıymet veren little caesars üsküdar şubesi çalışanlarına selam olsun.
 • mc donalds'a

  uzun suredir sizden siparis vermiyorum cunku her seferinde hem yanlis, hem gec gonderiyorsunuz. lutfen sicak, dogru ve zamaninda gonderek tekrar guvenimi kazanin.

  sonuç: siparis 75 dakikada soğuk geldi.
 • -sokağa girerken, soldaki çukura dikkat. kola köpürmesin.
 • domino's pizza'dan 2 tane classic pizza(sadece mozerella peynirli) söylenir ve sipariş notu kısmına "abi hayrına bir kaç parça sucuk da koyar mısınız, öğrenciyiz, saolun:) " yazılır.. ve sonuç 2 tane sucuklu-peynirli pizza.
 • "çabuk ve sıcak getirirseniz memnun oluruz" yazdım.
  adam çabuk ve sıcak getirip "memnun oldunuz mu?" diye sordu.

  dumur oldum.
hesabın var mı? giriş yap