şükela:  tümü | bugün
  • mc donalds'a

uzun suredir sizden siparis vermiyorum cunku her seferinde hem yanlis, hem gec gonderiyorsunuz. lutfen sicak, dogru ve zamaninda gonderek tekrar guvenimi kazanin.

sonuç: siparis 75 dakikada soğuk geldi.
  • ilk siparişimde "bu sefer zamanında getirin" yazdım yine zamanında gelmedi.
  • sipariş ile ilgili olarak kimi beklentilerin belirtildiği notlardır.

her defasında mcdonald'sdan gelmeyen ekstralar üzerine :
    "yalvarırım bu sefer fazla ketçap ve hardal gönderin" yazılır.

ve yine fazlayı, sıfırdan fazla olarak anlayan zihniyet istenenlerden birer adet gönderir. bir sonraki siparişte istenenler kesindir:
    3 adet ketçap, 2 adet hardal gönder. mayonez istemez.

ve istenenler sorunsuz bir biçimde ele geçer. sonra brad pitt'in true romance'daki tek repliği sarfedilir:
    beni sakın hakir görme dostum, yoksa...
  • acil!!!
  • yaklaşık üç ay siparişle pizza söylenmesi sonucunda şöyle vahim haller olabilmektedir:

"bi zahmet çabuk hocam, turunculu arkadaş sırtının üstünde dönmeye başladı" -ninja kaplumbağalar
  • (bkz: 50 ytl üstü)
  • "harika bir iş çıkartıyorsunuz. kolay gelsin. "
    o mesajları yemeksepetindekilerin okumadığını ise çok sonralar farketmiş idim.
  • en ustteki zil bizim fakat bozuk. alttaki zil ev sahibine ait ama 8 de uyuyorlar ona da basmayin. kornaya basin biz cama cikariz.
  • her seferinde inatla diet cola yollayan kfc'na "lütfen normal cola gönderin diet cola sağlığa çok zararlı :(" yazdım ve ilk defa normal cola gönderdiler. demek ki işe yarayan mesajlarmış bunlar evet.
  • dominos pizza / maslak:
    2 adet istedigim promosyon urunu olan "ortaboy pizza+kola" ekurisini ayiralim, 2 adet 1 lt kola yerine, 1 lt fanta ve 1 lt sprite istiyorum. soguk olsunlar lutfen. ayrica binanin on kapisi kapali olabilir, aksam 8 den sonra guvenlik iceriden kilitliyor. o durumda binanin yan tarafina gidip oradaki kapisindan giris yapmayi deneyin, eger o kapida kapali olursa bu sefer binanin arka tarafini dolanin orada otopak var. korna calin orada, ozaman ben dis kapiyi acarim. benden ses cikmazsa cepten caldir kapa, kontor gitmesin.
    ..

(sirkette sabahlama oncesinde yemek stogu icin an itibariyle siparisime ilistirdim gonderdim)
hesabın var mı? giriş yap