şükela:  tümü | bugün
  • hep "bi de manava uğrayıp iki kilo domates getirsene" olmasını istediğim..
  • "lutfen fortune cookie koymayi unutmayin" ve "fortune cookie koyarsaniz sevinirim :)" birini sushiko digerini quick china icin yazdim, ikiside getirmedi. bir dahakine telefonda soyleyecegim, fortune cookie gelmezse almayacagim, kapidan geri dondurecegim. el mi yaman bey mi yaman gorucez bakalim..
  • genellikle seçeneklerde olmayan şeyler.

mesela dürümcüden dürüm isteyeceksiniz ama içindeki abidik gubidik şeyleri istemeyeceksiniz:

"maydanoz (caps lock açık olarak) olmasın. eğer maydanozlu(caps lock açık) gelirse almayacağız (caps lock açık). daha önce de bu şekilde istemiştik ama yine maydanozlu (caps lock açık) geldi." gibi...
  • ruh haline göre değişen...

"ders çalışıyoruz açlıktan ölmek üzereyiz ve çok zor durumdayız. çabuk olursanız seviniriz".

şımarıklığın bu kadarı.
  • "açlıktan sefil olduk aga"
  • "bu sefer de tatlılar sizden olsun"

ek: getiriyorlar yeminlen.
  • hiç bir zaman okunmadığı düşünülerek

"abi ölüyoz açlıktaaağğn aciiiiiiiil"

yazdık. yanında tatlıyla geldi. o gün bugündür gözümde çok kral adamlardır.
  • dominos'a: "bahçesinde köpeği olan, geçen sefer patronunuzu çağırıp kavga ettiğiniz ev. gecikirseniz bir daha ederiz."

bir kaç ay sonra "köpeği kaldırdık siparişi daireye kadar çıkarabilirsiniz. bahçe müsait. geç gelirseniz yine kavga ederiz."

edit: geçtiğimiz ay bir pizza siparişinden takribi beş dakika kadar sonra bir telefon geldi. "şey, pardon köpeği kaldırmış mıydınız gerçekten? yine geleceğiz de..."

ne desem bilemedim...hayır siparişi veren benim, misafirliğe gelenler onlar!
  • "gömdüm.."
  • "20 tl üstü"
    yazdım

100 tl üstü getirmişler, gönlümü fethettiler.
hesabın var mı? giriş yap