şükela:  tümü | bugün
  • http://twitpic.com/4ssx2l

gerçi bir şey değişmedi. bugs bunny ile değil, pokemon'daki kangaskhan ile gönderdiler. bundan sonra soyunup, banyoda açacağım kolayı belli oldu...
  • "bak, her seferinde geç getiriyorsunuz, trafik vardı, yoğunluktu şudur budur diyorsunuz, bir şey demiyorum.
    ama uyarıyorum arkadaşım! ben şu an gerçekten açım, çok açım!
    1.5 saat sonra gelen kuryenize dair"vey efendim bu çocuğun tek kulağı eksik" diye gelmeyin kapıma, açim ben!"
  • apartman kapısına gelince zile basma telefonu çaldır.
  • "bol salatalı" yerine "bok salatalı" yazmam.
  • + geçen sefer biraz fazla mantar koyun dedik, saydık yine aynı. 7 tane mantar var. bu sefer de fazla koymazsanız küseceğiz.

gelen siparişin üzerinde kocaman bir not;

- üzülürüz!!!
  • "alttan 3. zil. üzerinde isim yazmıyor."
  • bol peçete, çok peçete, peçete önemli
  • öğrencilikten kalma korkularımı içerir.

hiç düşünmeden çılgın gibi burger yediğimiz yıllarda sistematik olarak soslarımız eksik gelirdi. tabi hepsinin de parasını alıyorlar bilirsiniz. hani o patatesler de sossuz hakikaten bomboş birşey oluyor. işte bu sebepten siparişi hazırlayanın damarına basmadan en kibar halimizle soslar eksiksiz olsun lütfen yazardık.

ama en salakçası, numara 9 daire 6 dediğimiz halde adres notuna eklediğimizdir: apartman kapı zilinde isim yazmamaktadır. 7 numaralı zilin altındakidir. ilk okunduğunda daire 6'nın zili elbette 7'nin altında olacaktır diye düşünüyor insan ama inanın gelen siparişler mi dersiniz, arkadaşlar mı dersiniz, bir çoğu 7 numaraya basıyor. üzerinde eşşek kadar 7 yazıyor, bizimkinde 6 yazmıyor. ama yine de daire 6'ya gelmişsin be güzel kardeşim 7'ye basılmaz ki.
  • bolulu hasan usta'dan sipariş edilen ürün bir kaç ay öncesinde dondurma promosyonu ile gelmektedir ancak yeniden sipariş verilmek istendiğinde promosyon bitmiş ve hayaller yerle yeksan olmuştur. hayal kırıklığının etkisiyle siparişe eklenen not;

"kaşık getirirseniz süper olur bir de eskiden aile boyu paket yanında ufak dondurma promosyon vardı ne oldu ki ona?gayet güzel bir kampanyaydı bence:)"

sonuç:babayı aldık.
hesabın var mı? giriş yap