şükela:  tümü | bugün
  • zaten gec geliyorsun, bari gelirken iki de sigara al öyle gel.
  • "-gelirken winston light alır mısınız?" notu üzerine almayı unutan kurye, yemekten sonra içersin deyip kendi sigarasından vermeyi teklif eder. yok önemli değil deyip geri çevrilir. 5 dakika sonra kapı çalar, yemekten sonra içilir der gene ve paketi uzatır. kıyamam be.
  • ekstralarinizi bekliyorum yuksek puan garantilidir. :-)
  • bizlere 12 liraya iskender yiyen öğrencilerin olduğunu gösteren yazılardır. öğrenci dediğin makarna yer tavuk döner yer hadi ufak bir kaçamak yapmak istedi diyelim en fazla et tantuni yer. iskender nedir ?
  • pizza siparişimizi vermiş bekliyoruz, ofis telefonu çalıyor,

- efendim?
    - abi iyi günler. ben x pizza'dan halit. şimdi turgut'u başka paket için gönderdik de sizin paketi yasin getirse olur mu? yoksa bekler misiniz?
    - (iç ses: ne?!) yoo önemli değil hocam yasin getirsin...
    - peki abi kusura bakmayın.
    - estağfurullah (noluyo lan?)

ofisteki gerizekalılardan birinin mahalleden arkadaşıymış turgut, sipariş verdiğimiz yerde kuryelik yapıyormuş, bu salak da arkadaşını görmek için sipariş notuna "turgutla gönderin" yazmış. yasin gelince bozuldu bir de...
  • "acelem yok, motorcu kardeşi strese sokup kötü şeyler yaptırmayın. geride gözü yaşlı çocuklar bırakmayın." şeklinde sosyal içerikli nottur.
  • "evde sizin tarafınızdan gönderilen ve hiç kullanmadığımız ketçaplardan salça bile yaptık. lütfen artık ketçap yerine mayonez gönderin. lütfen"
  • http://i.hizliresim.com/oqqxdr.jpg

adam gelince "sayıcam" diye tutturmuştu. "usta fazladan 4-5 lira var burada. senin olsun kalanı uğraştırma şimdi" dedim de kabul etti.
  • "toplantımız olduğundan erken gelmesini rica ederiz." (bkz: bir plaza yalanı)(bkz: çok yoğunum)
  • burger king siparişi ise "sosları getirmeyi lütfen unutmayınız" şeklinde yazılmış olan nottur.
hesabın var mı? giriş yap