şükela:  tümü | bugün
 • yemeksepetinin söz konusu yazara "olayı anlatın sorunu çözelim" mesajı atmasıyla sonuçlanacak ancak hiçbir çözüm üretilmeyecek olan durumdur.
  yemeksepeti kabak tadı vermektedir. birçok elemanı bilgisiz ve yardımseverlikten uzaktır.
 • bu tarz durumlara müdahile edemiyor yemeksepeti, özellikle burger zincirleri bu konuda herkesi mağdur ediyor.
  mahallenizdeki esnaftan pide , lahmacun söyleyin. burgeri mekanda yiyin. yoksa mağdur olursunuz.
 • rezalet gibi rezalettir.

  tekrar belirtmek isterim yemeksepeti gerçekten rezil bir firma sadece tekel olmanın ekmeğini yiyorlar. bir firma son 15-20 yılda kendini hiç mi geliştirmez işte alın yemeksepeti.

  hiçbir şekilde sorununuza bir telafi yapılacağını düşünmüyorum (yemeksepeti tarafından.) olursa bir ilk ve bir surpriz olur.

  bunun haricinde bu entryi okuyanlara ve mağduriyeti yaşayan yazara tavsiyem siparişiniz gönderim süresini bu kadar aştıysa hızlı ve sorunsuz yemek getireceğine güvendiğiniz başka bir yerden sipariş verin. geç ve leş yemek getiren restoran görevlisinede yemekleri teslim almayacağınızı söyleyin oda elinde çöp olmuş yemeklerle bir güzel geri dönsün ödeme alamadan. bu şekilde belki firmalar gerekeni yaparlar.

  daha önceden benzer durumu bende yaşadım. yemek 2 saat 20 dk olmasada 1 saat civarı bir sürede geldi, kurye geldiğinde yemekleri kontrol etmek istediğimi söyledim paketin içini ellediğimde herşey buz gibiydi, ödeme yapmayacağımı söyledim oda gitti. bende başka restorandan sıcak yemeğimi söyledim.

  müşteri olarak bizler gerekeni yapmazsak bu heriflerde kendilerinde hak görüyorlar adi hizmet vermeyi.