şükela:  tümü | bugün
 • şu şeyi insanlara gıda diye sattıkları için karşı dava açılması gereken işletme. ayrıca kendilerini eleştiren insanlara dürüst ve ahlaklı değilsiniz deme özgürlükleri olduğunu düşünüyorlarmış. asıl siz...

  2 yıl sonra gelen edit: başlığı açan arkadaş bir pizzacı tarafından tehdit edildiği bilgisini paylaşmıştı, entry'sini silmiş. konuyla ilgili detayları şu linkte bulabilirsiniz.
 • ismini hayli merak ettiğim, ifade özgürlüğü düşmanı şirket. ihtarname nedir lan?
 • özür dileyip ücretsiz pizza göndermesi gerekirken kendisini zeytinyağı zannedip üste çıkmaya çalışan şirkettir. ayrıca sanıyorum avukatlarının pek çok boş vakti var ki böyle gereksiz işlerle uğraşabiliyor.

  ticari itibar yanık pizzayla zedelenir evet, e ama bunu gönderen sensin, kabahati kendinde arasana?
 • ekşisözlük linç timi olarak açık ismini öğrenmemiz gereken şirket. sonrasında vur patlasın çal oynasın*
 • ticari itibarının düşeceğinden endişe ettiği kadar kadar, yaptığı pizzanın lezzeti konusunda endişe etseydi hiç bu durumlara düşmeyecekti.

  ''özür dileriz yoğunluktan dolayı böyle bir sorun olmuş, hemen yenisini gönderiyoruz'' demek sana en çok 10 dakika ve 10 liraya malolur. pizzanın yanında da ufak tefek tatlı falan gönderirsen müşteri fikirlerinin önemsendiğini anlar. hatta bu davranışından memnun kalıp daimi müşterin bile olabilir.

  şu koca ülkede kriz yönetiminden anlayan tek bir allahın kulu yok mu arkadaş ya ?
 • arı kovanına çomak sokmuş.
  - "bağırmayacaktın anton, şimdi ağzının yerini öğrendim"
 • hangi şirket olduğunu merak ettiğim şirket. bir de 2. kez başka bir restorandan sipariş verince ve sipariş yorumu kötü olunca direk kötü niyet aramışlar. böyle tüketici düşmanı yerler direk batmayı hakediyor.

  edit: olayı biraz yanlış anlamışım, onu düzelttim. görünüşe göre bu yer de pizza eat denilen bir yer.
 • "pizzanın altı yanmamıştı direkt altı kömür olarak geldi. çöpe atmak zorunda kaldım hem param boşa gitti hem aç kaldım. kutusuyla birlikte fotoğrafını çektim kömür yığınının, paylaşıyorum"

  yorumuyla epey güldürmüştür.

  ayrıca bahsi geçen şirket pizza eat. kanzuk gelip burada kanzukluk yapıp ticari itibari zedelediğim için entry'i silebilir ama bizim memlekette kömür yığınına kömür yığını denir.