şükela:  tümü | bugün
 • başlığı açan arkadaş bir pizzacı tarafından tehdit edildiği bilgisini paylaşmıştı, entry'sini silmiş. konuyla ilgili detayları şu linkte bulabilirsiniz.
 • ismini hayli merak ettiğim, ifade özgürlüğü düşmanı şirket. ihtarname nedir lan?
 • özür dileyip ücretsiz pizza göndermesi gerekirken kendisini zeytinyağı zannedip üste çıkmaya çalışan şirkettir. ayrıca sanıyorum avukatlarının pek çok boş vakti var ki böyle gereksiz işlerle uğraşabiliyor.

  ticari itibar yanık pizzayla zedelenir evet, e ama bunu gönderen sensin, kabahati kendinde arasana?
 • çok büyük hata yapmış şirket. sadece tek kötü bir ürün yüzünden bütün itibarının sarsılmasına muhtemelen dakikalar kalmıştır.

  sevgili küçük işletmeler, rica ediyorum azıcık babalarınızdan, hatta mümkünse global babalarınızdan örnek alınız. bir burger king'in bugüne kadar sözlükte hakkında yazılan milyon tane kötü yorumla ilgilendiğini gördünüz mü hiç? görmediniz. işte o yüzden onlar burger king, siz köşedeki pide/pizza salonusunuz ve hep öyle kalacaksınız.

  hizmetinize odaklanın kardeşim, yorumlara değil.
 • ekşisözlük linç timi olarak açık ismini öğrenmemiz gereken şirket. sonrasında vur patlasın çal oynasın*
 • ticari itibarının düşeceğinden endişe ettiği kadar kadar, yaptığı pizzanın lezzeti konusunda endişe etseydi hiç bu durumlara düşmeyecekti.

  ''özür dileriz yoğunluktan dolayı böyle bir sorun olmuş, hemen yenisini gönderiyoruz'' demek sana en çok 10 dakika ve 10 liraya malolur. pizzanın yanında da ufak tefek tatlı falan gönderirsen müşteri fikirlerinin önemsendiğini anlar. hatta bu davranışından memnun kalıp daimi müşterin bile olabilir.

  şu koca ülkede kriz yönetiminden anlayan tek bir allahın kulu yok mu arkadaş ya ?
 • arı kovanına çomak sokmuş.
  - "bağırmayacaktın anton, şimdi ağzının yerini öğrendim"
 • hangi şirket olduğunu merak ettiğim şirket. bir de 2. kez başka bir restorandan sipariş verince ve sipariş yorumu kötü olunca direk kötü niyet aramışlar. böyle tüketici düşmanı yerler direk batmayı hakediyor.

  edit: olayı biraz yanlış anlamışım, onu düzelttim. görünüşe göre bu yer de pizza eat denilen bir yer.
 • ahlak ile ilgili kendilerinin manipüle edebileceği müphem anlamlar üzerinden müşterisi olmuş ve kendilerine rekabet konusunda avantaj sağlayacak kazanç elde ettirmiş bir müşterisine kötü davranmış bir şirkete benzemektedir ihtarnameye göre. avukatlarının daha nesnel yorumlarla uyarması gerekirken, resmen dövmedikleri kalmış. ismi duyulduğu andan itibaren müşteriye saygısızlığının bedelini ödeyecektir muhtemelen, uyarıyı geri alırlar umarız ve mağduriyet yaşamış müşteri adına gerekli özür iletilir.

hesabın var mı? giriş yap