şükela:  tümü | bugün
  • birkaç defa karşılaştığım kurye.

en sonuncusu "adım murat, sipariş ne kadar hızlı geldi bak sıcacık, yorum yaparsan daha da hızlı gelir" dedi.
  • insanlar genelde memnun kalmadıklarında yorum yazar. memnun kalındığında da yorum yazılması bence güzel bir jest. kendi adına yazılmış olumsuz bir yorumu dengelemeye çalışıyordur, böylece işverenine karşı daha iyi görünecektir.
  • bunun bir de yemeği tam bir saatte getirip soğuk pizzayı elime verdikten sonra "abi yorum yazarsan çok memnun olurum" diyen pişkin versiyonu var.

yazdım tabi.
  • ben olsam yazardim. yaptigi is kolay degil. ama tabi hitap sekline de bagli.
  • (bkz: eskişehir'de kuryenin müşteriyi darp etmesi)

yapılan yorumların bir bedeli olacaktır.*
  • zaten niye yazmazsınız ki. elinize mı yapışacak ya da para mı kesecekler. iyilik yapmaya ne kadar da üşenir oldu insanlar.
  • ayni yerden yemek tekrar soylenecekse mecbur yazilacak yorumdur. ben ayvalik tostumu sucuklu istiyorum dostum tükürüklü değil.
  • bana birisi,

başkan bak pizzayı orta boy istemişsin ben büyük boy koydurdum , patatesleri de büyük boy yaptırdım , eğer yorum yaparsan benim adıma yemeksepetinde bidaha pizzanın yanına daha neler koydurcamm ne güzellikler yapcam sana dedi , sanki esrar satıyor pezev*nk, neyse ben yine de yorumumu yaptım...