şükela:  tümü | bugün
 • yemeksepeti.com kullanıcı sözleşmesi
  --- spoiler ---
  3.yemeksepeti.com kullanıcı sistemi
  kullanıcıların belirlemiş oldukları yemeksepeti.com sisteminde kayıtlı isim, adres ve telefon numarası, siparişin daha çabuk ve doğru teslimi amacıyla siparişi teslim eden üye işyeri ile paylaşılacaktır.
  yemeksepeti.com, sisteminde kayıtlı isim, adres ve telefon numarasının siparişi teslim eden üye işyeri ile paylaşılmasından dolayı kullanıcı ve üye işyeri arasında ortaya çıkabilecek her türlü problemden veya oluşabilecek zarardan kesinlikle sorumlu değildir.
  --- spoiler ---

  edit: yemeksepeti'nin işyerlerine kullanıcının telefon numarasını izinsiz olarak paylaştığını iddia eden bir entry vardı yukarıda, silinmiş.
 • (bkz: derdini sikeyim butonu)

  edit: silinen entry;

  --- spoiler ---

  başıma gelen olaydır. çok hastaydım gözümü neredeyse açamadan siparişimi verdim. gelen kuryeye kredi kartımı uzattım. adam fazla para çekmiş ve ben o an farkedemedim. sonra farkedince olabilir insanlık hali dedim. sonra dedim ki ya herkesten böyle ekstra para alıyorlarsa?
  girdim sipariş verdiğim yere yorum yazdım. fazladan para çektiler umarım bir hatadır dikkat ediniz dedim. kural olarak yapılan her yorum gizli kalıyor yani orası sizin yorum yaptığınızı bilmiyor.
  akşam saatlerinde telefonum çaldı. arayan siparişi verdiğim yer.
  yemeksepeti bana sormadan telefon bilgimi neden paylaştı? başına böyle bir hadise gelen var mı sözlük? çünkü yaptığımız yorumlar anonim olarak çıkıyor.
  sipariş verdiğim yer benden özür diledi ancak ya tam tersi olsaydı ne olacaktı?
  edit: imla

  başlık açan: `@hukukizadee`
  --- spoiler ---