şükela:  tümü | bugün
  • https://www.facebook.com/…/videos/1545406625556480/

şehvetle değil şehvetsiz yalayın demeyi unutmuş olan hocalardır.
  • çatal bıçak da kullanmayın, çorbayıda avuçla için sonra ellerinizi yalayarak birbirinizi tımar etmeye başlayın.
  • yemekte doritos nacho yiyen hocalardır.

gel de yalama amk.
  • kedigiller ailesine mensuptur.
  • götünü elle temizle, yemekten sonra ellerini yala.

ne biçim gelenektir lan bu?
  • bunlara hoca diyip dinleyeni götünden sikim zaten.
  • sizin dininizi, imanınızı, hidayetinizi, yemek yiyiş kültürünüzü, islâm anlayışınızı...ilh sikiyim diyeceğim ama küfür olacak, o yüzden küfür etmek istemiyorum. ben tarikattan niye ayrıldım zannediyorsunuz? siz ne gördünüz ki? ben neler gördüm neler! bu daha hiçbir şey değil, hiçbir şey! bunlara sakın prim vermeyin, inanmayın. iş ve güçten şayet fırsatınız varsa namazınızı camide kılın, yoksa evde de kılsanız olur. camide namaz kılanların çoğu, oraya namaz kılmaya değil, milletin namaz kılış şekliyle uğraşmaya geliyor. camide kılıyorsanız namazı şayet, illa ben camisiz yapamıyorum diyorsanız da cami cemaatiyle muhatap olmayın derim. tercih sizin. hiçbir cemaate ve tarikata müntesip olmayın. kuranı kerim ve sünnet-i seniyye size yeter. kimse sizden üstün değil. günümüzde kimse imam-ı azam ve imamı şafii değil. ömer nasuhi bilmen'in ilmihalini okuduğu hâlde anlamayan müftü ve hocaefendiler kendilerini önce bir hidayete getirsin, sonra bize ve size sıra gelir! şunu bilin ki; din ve iman kimsenin tekelinde değildir. kimsenin takvasını kimse bilemez. o yüzden birilerinin hocalığına ve mürşitliğine kanmayın. ben bu zamana kadar bir çok sualin hâlâ cevabına ulaşabilmiş değilim. suallerime cevap veremeyen adam benim hidayetime değil, ancak gavurluğuma sebep olur. bu yüzden dinden imandan olmadan herkesten uzaklaşın. dini kendinizle, kendi içinizde yaşayın. bu da size vasiyetimdir.
  • atatürk gibi birisi gelmedikçe bunlar çoğalacak,bu yobazlara dur demedikten sonra katlanmak zorundayız.
  • bu amına koyduğumun dincileri ne kadar meraklılar bir şeyleri yalamaya be arkadaş. temizlik imandan gelmiyor mu anasını siktiğimin evladı. müslüman mısın sen şimdi? senin ben hayatını sikeyim sakalını sikeyim. şeytan ortak çıkar demiş bir de. sizden ala şeytan mı var be amın oğlu.