2375 entry daha
  • su an maruz kaldigim yarisma. onur denen adamin sunucu mu yoksa demirbas fitneci mi oldugunu cozemedim. her yarismaciyi ayri ayri birbirine karsi kiskirtmak gibi bir ugrasla para kazaniyor. bir onun mutfaginda bir bunun mutfaginda. yarismacilarin harareti azaldigi an ortaya bisey atiyor. yillar once sahan gokbakar'in yaptigi reyting toplayan sunucu skecini animsatmistir.
    not.issizim.
  • yemekteyiz konseptinin en başından beri problemi, tüm yarışmacıların "ne olur ne olmaz ben puanımı düşük tutayım da o kazanamasın" diye günün yarışmasına düşük puan vermesi. ben bu programın ilk dönemlerine de hakimim, kimsenin kolay kolay 3'ten fazla puan verdiğini hatırlamıyorum. yeni programı dün gece ilk defa izledim; "çorbası güzeldi, ana yemeği güzel pişmişti, pilav fena değildi, puanım 1." diyor. 1 puan vermek için masada hiçbir şeyin düzgün olmaması, hiçbir yemeğin lezzetli olmaması lazım. bir şeyleri beğendiysen en azından 2-3 puan verirsin ama yok, kendi kazanma ihtimalini riske atmamak için 1 puan verip geçiyor insanlar, ayıptır.

formatı bir şekilde tamir etmek için sunucu gibi birini yerleştirmişler, abartılı düşük puanları o kurtarsın diye ama o da yetmez. bu format en başından beri düşük puan yüzünden patlıyor, yine patlayacak. ben belki bir şeyler değişmiştir, geceleri eğlence olur, izlerim dedim ama yok, izlenmez bu program.
1733 entry daha
hesabın var mı? giriş yap