şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3947 entry daha
  • yakın zamanda herhangi bir prezevatif firması ile sponsor anlaşması düzenlediğini düşündüğüm program. zira, bu hafta yer alan ve sözlük sayesinde kısa bir videosuna maruz kaldığım tayfun adlı yarışmacının başka bir izahı olamaz.

5 dakika izliyorsunuz, bir daha korunmadan değil ilişkiye girmeye, mastürbasyon yapmaya bile tövbe ediyorsunuz. sponsor firma da buradan parsayı vuruyor. tabii yeterli bütçeniz varsa benim önerim kesinlikle vazektomi olacaktır.

hem kendilerine, hem de sponsor firmaya bu hafta yapmış oldukları kamusal bilgilendirme için şükranlarımı sunuyorum.
  • tayfun isimli elemanın anne muhabbetinden sonra mutfağa gidip sinirle tepsiye (tepsi olduğunu tahmin ediyorum) vurması fakat vurduğu tepsinin düşünce çıkardığı sesten tırsması ayrı komikti.
  • sevimlilik abidesi kebapçı dayımız, gerginlik yüzünden serum yemiş. :(

yatacak yerin yok tayfun. (bir sürü kızgın surat emojisi)
  • bu tayfun isimli elemanı neden diskalifiye etmediklerini anlamadığım program. masadan çatal bıçak alıp birini yaralamasını, öldürmesini falan mı bekliyorlar. her şey rating mi amk. televizyon dünyasında.
  • bu haftaki tayfun adlı her boku bildiğini sanan agresif ergenin ekşi sözlük yazarı olmasından şüphelendiğim program.

yeni nesil sözlükte çok var böyle dayaklık zıpırlar. her haliyle direkt gözümde o profili canlandırıyor yani.
  • kimse tayfunun annesine şeyapamaz, neydi lan o? hah, laf edemez.
  • kebapçı abinin sert duruşu hoşuma gitmemişti ilk gün. sonra fark ettik ki o sert bakışın altında minnoş bir kedi varmış. çok enteresan geldi çok tatlı ya *

gömleğinin göbek kısmının düğmelerinin kendilerine zor hakim olmalarını izlemek daha tatlı. neco win.

tanım:bu haftaki yarışmacılardan biricik hanım ve bülent beyi baya baya yakıştırdığım program.
  • bu tayfun denen yarısmacıyı ıslak tuvalet terliği ile dövsem içim sogumaz. ya sen ne saygısız ne sıgır bir insansın ya. su cocugu birisi dogurmus evladım var diye seviniyor di mi? allah anasına babasına sabır versin. kınamamak lazım.
  • kimsenin yemek yemediği program, kesinlikle o kadar nimete yazık günah. bu programa ceza yağmalı
  • tayfun beye küfür edip evet buırayı okuyorsan sırf sana küfür edip günlük küfür limitimi aşmak için izliyorum.
30 entry daha