şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
4054 entry daha
  • #73693854 yine aynı tarz olmuş enteresan vallahi bu olay

nereden televizyonu açtım hiç bilmiyorum, adamın biri eline zil takmış çalıyor, diğeri yemeğe mantık diye bir şeyin varlığından habersiz sövüyor. sunucu orada oturmuş göz deviriyor, arkada bir dış ses var herkesi kavga çıksın diye fişekliyor. bir de kültür savaşı çıkarmaya çalışıyor bu dış ses, kendini elit sanan sonradan elitlerden(elit değil tabii ki elitliğin ne olduğunu bildiğini sanmıyorum, bu yarışmaya katıldığına göre kafa yapısı da az çok belli biri, hiç entel havalarına girmemeli), en sevdiği yemek köfte patates olan bir ablamızla, ekmeği salataya eliyle batıran ablamızı birbirine kırdırmaya uğraşıyor.

tanım: türk televizyonlarında görmeye alıştığımız iğrenç programlardan biri. ne bir eğlence var ne bir yemek tarifi var, hiçbir mantığı olmayan bir program. izlerken cringe krizine girdim.
  • tekrarlarını izlediğim yarışma.
    eve geldim ve yine izliyorum. fakât bu yarışmayla ilgili bir hissiyatım var. mesela çekimlerdeki dış ses kadın. seslendirmesi erkek. diyeceksiniz ki bunda ne var ne var biliyor musunuz? ben beynimdeki dış sesle gördüğüm dış ses arasında cinsiyet farkı varsa bunu belli ederim. tamam onlara söyleniyor ama insan hiç mi şaşırmaz?
    yani diyeceğim o ki türk insanı çok zeki ve çok güzel rol yapabiliyor helâl olsun.
  • (bkz: norman osborn)’un yarışmacı olarak katıldığı yarışma.
  • az önce gördüm. iğrenç bir ses tonu ve şiveye sahip bir sıkmabaş varoş çıkmış 'spagetti dendiğinde bile iğreniyorum, dayanamıyorum, ıyyyy' diyor..sanki haftada 5 gün makarnayı ben yiyorum aq..

ayrıca sunucu da aşırı yapmacık ve sevimsiz..bir yarışmacı yemeği övdüğü gibi dışses denen bok 'x bey y hanım sizin için karakteri oturmamış bıdıbıdı dedi, ne düşünüyorsunuz' diye atladı..sonra tabi senin karakterini sokayım vay ben senin karakterini bi sıçışta çıkarırım falan kavga çıkarttılar..birbirini öven tipleri bile kavga ettirdikten sonra onur uyuzu da çıktı hemen 'bizim millitimiz hip biyli yipiyir biktim irtik biktim' hee lan heee millet kavgacıysa nie masadan ayrılıyorsun sırf kavga etsinler diye..sanki zorla yaptırıyolar o işi sana bi de duyarlar duyarlar aq..

acun denen yalaka kaosçunun 50 formattaki kavga yarışmasının nesnesi yemek olan programı..izlemeyin, izletmeyin..
  • breaking bad, game of thrones, shameles, six feet under gibi dizileri bitirmiş birisi olarak geçen gün denk geldiğim ve çok fena kendimi kaptırdığım program.
18 entry daha