3691 entry daha
  • onur bey'ciğim burayı okuyorsanız lütfen iki cümlenin arasında "vauuuwww" demekten vazgeçin. zaten çok sempatik bir insan değilsiniz ve daha da itici oluyorsunuz. vauuuuuw ne aq?
  • buradan yapımcısına sesleniyorum programın adını yiyememekteyiz olarak degistirin.
    yiyemiyor ki adamlar
  • azcık samimi olun ya
  • şu ara sıcaktı, bu değildi, yok bunu ara sıcak sayarım yok saymam söylemleriyle sanki 3 vakit yemeğini de restotanda yiyen yobazların doluştuğu bir program.

olm ev yemeği bu, ara sıcak nedir? restoran mı orası da ara sıcak koymuşsunuz? bütün yemekler hazır yapılmış ara sıcağın mantığı nedir?
    koy çorbayı, yemeği, tatlı salatayı tamam işte.
    ara sıcak nedir amk? sanki butik, özel sipariş yemek bekliyorlar da menüye ara sıcak eklemişler...
  • revani isterdim kesinlikle revani gelmesi lazım diyen ablaya , bizim oralardan bı söz söylemek istiyorum .
    "bulursan revani bulamazsan y....mi ye "
  • harika program.

her ne kadar reyting için özenle seçilip bir araya getirilmiş olsalar da, halkımızın genel hatlarıyla nasıl denyolardan oluştuğunu bir kez daha izliyoruz. ben izlerken çok eğleniyorum, genel olarak çarıklı tarhanalar ile facebook müdavimi orta sınıf vatandaşlarımızın mücadeleleri gerçekten izlemeye değer. hani sokakta gördüğünüzde hiç tanımadan nefret edeceğiniz tipler vardır ya, adamın var olması bile sevmemeniz için yeterli olur, araya da öyle tipleri serpiştirmişler.

alt sınıf olarak gördüğü yurdum insanını ezmek için “hayır efendim ben bunu en şık lokantalarda da yedim, bu yemek böyle yapılmaz” dedikten iki dakika sonra “ben de sarı alabilir miyim?” diyerek ev sahibinden fanta rica eden insanları izlemek müthiş. yurdum insanına zaten söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum, kamerayı gören deliriyor.
  • başlı başına gereksiz bir program.şahsi fikrim şu olmuş bu olmamış.herkes gastronomi mezunu profesyonel aşçı sanki bir havalar bir egolar..
  • yıllardır yemek yiyen biri olarak ara sıcak nedir bilmiyorum. öyle dümdüz önüme ne gelirse yiyorum. ama ara sıcağın ne olmadığını sayelerinde öğrendim. kadınbudu köfte ara sıcak değildir.

tv8'de kanalında yayınlanan izlerken gerildiğim program.
  • sefer bey döktürdü ama ruhu pis yarısmacılar ne yaptı?
    sırf hasetlikten, kıskançlıktan, adaletsiz kazanmak icin ‘ben o yemeği sevmem, bu tatlı cok tatlı’ diye diye 2 puan verdiler.

anneyim ben, öğretmenim ben diye bağıran ablacım sana sormak istiyorum.
    bu adaletsizlikle, üçkağıtla, cirkefliklerle annelik yaptıgın cocuguna, öğrencilerine nasıl bir kisilik egitimi verebilirsin?
    sen önce kendini düzelt.
    öğrencin, cocugun zaten seni örnek alıyor.

10 bin lira icin bu kadar düşmeye, haksızlık yapmaya değer mi? iğrençsiniz.

edit:oha oha oha. aysegül ruhumu okudu 10 verdi!!
    aysegül yiyecem seni!!!!! afferin kiz. hakkaniyetini sevdigim.
  • ayşegül diğerlerini birinci yaptırmamak için taktik yapıyor, kazanamayacağını anladı zaten. enayiler de aferin ayşegül diyor. işte böyle bir yarışma, vakit kaybetmeye bile gerek yok ama misafirlik zor...
410 entry daha
hesabın var mı? giriş yap