• saçma sapan tiplerin yarıştığı yemek programı.
    özellikle seçildikleri çok belli; isteyen izler istemeyen izlemez. ben sunucusu onur’a değinmek istiyorum. kim bilir ne kadar para kazanıyor adam ama suratındaki o ifade, hoşnutsuzluk, insanlara yukarıdan yukarıdan bakmaları daha çok sinir bozucu bence.
    programın ne olduğu belli, yap işini geç işte poz kesmelerin aşırı sahte be adam.

aynen, senin bunların içinde ne işin var! uff kıyamam.
  • bir daha sahra gülyüz ve terkos hasan gibi karakterler gelmeyeceğini bildiğimden hiç seyretmedim ve sarmayan yarışma.
  • yarışma mı tiyatromu belli değil.gerçekliğine bir türlü inanamıyorum.daha doğrusu acunun kanalındaki birçok projenin gerçekliğine inanmıyorum.
  • onur büyüktopçu’nun ne işe yaradığını çözemediğim yarışma. adamın titri ne, hangi sıfatla yemek puanlayıp üstüne üstlük yarışmacılara davranış dersleri veriyor anlamış değilim. yarışmacılardan daha atarlı bir sunucu kimin fikriyse tebrik ederim. bi de tiyatrocu değil mi o adam, niye kültür seviyesi yerlerde iki lafı bir araya getiremiyor!..
  • yemek hazırlarken şöyle bir serzeniş duyup beyin mıncıklaması yaşadım; "patlıcanın rengini beğenmedim, beni rahatsız etti rengi mor çünkü, daha açık renk olmalıydı bik bik". kusur bulucam diye yaratıcılıkta çığır açmış ablam! evet ben de hep fuşya rengi patlıcan tercih ediyorum. seviye magmaya inmiş...
  • onur beye buradan seslenmek istiyorum. masterchef şeflerinden birinden ricacı olsun. bir gün yarışmacılardan birinin yemek ve tatlılarını o yapsın. diğer yarışmacılar o yemekleri yerin dibine batırmazsa hiçbir şey bilmiyorum.

tanım:. oktan formatıyla çirkef insanların başarısına hizmet eden, en iyi niyetli insanları bile çirkefleştiren, izleyicilere de saç baş yolduran yarışma. bir ülke, yapımcılarının kendi elleriyle milletini daha kötü olmaya neden teşvik eder anlamıyorum.
  • gram yemek bilgisi olmayan 3. sınıf bar şarkıcılarının pr için katıldığı programdır. ne tesadüftür ki ateş bey denilen şahıs resmi youtube hesabından tam da yarışmanın yayınlanmasından 1 hafta önce yeni şarkılarını paylaşmaya başlamış.

onur bey'in ise sanırım tv8 ekibine sağlam bir borcu var ve pasaportuna falan el koymuşlar. sanki zorla tehditle çalıştırıyorlar, sürekli oflama-puflama, "ay artık dayanamıyorum" tripleri, "vallahi sinirlendim mutfağa geldim" falan geyikleri. ha bir de bu onur isimli sunucunun devamlı tansiyonu falan çıkıyor yarışmacılardan dolayı. kasma bu kadar onur, al tazminatını dizilere geri dön.
  • yarışmacılara katılım öncesinde "nasıl çirkefleşilir" derslerinin verildiğinden şüphelendiğim yarışma.
    bu programı bu haliyle sürdürmek resmen vatana millete ihanet demek. bir program düşünün, format itibariyle insanları yalana, ahlaksızlığa yöneltsin. kişi ne kadar iğrençleşirse o kadar kazanma şansı artsın. dürüstçe puanlamanın teşvik edildiği bir format o kadar mı zor?
  • bu hafta baya bir seçim yapmışlar yarışmacılar için sanki derin futbol izliyor gibiyim herkes aynı anda konuşuyor maşallah.
  • bu hafta yarışan başörtülü çirkef yuvasının eşine meşine allah sabır versin. bu yaşıma kadar hiçbir kadına el kaldırmadım, kaldırılmasına her daim karşı durdum ama bu karının ağzına 2 tane çaksalar zerre üzülmem.

onur denen sözde sunucu da arkada "sözde" sinir krizlerine girsin gevşek gevşek. sonra gelip yine aynı gevşeklikle müdahale etsin iş işten geçtikten sonra.
hesabın var mı? giriş yap