şükela:  tümü | bugün soru sor
 • nihat doğan'ın pozitif olmasını, belalardan kurtulmasını ve en önemlisi korunmasını sağlayan akik taşı imiş.

  https://www.youtube.com/watch?v=z54d5ngxqza

  nihat doğan gibi olmak isteyenler için adres. tanesi 59,90 üç tanesi 100 tl

  http://yemenzirhi.com/
 • yemem zırhının koruması altına geçenler tüm tehlikelerden, kazalardan, belalardan, fakirlikten, tembellikten, nazardan, büyüden, hastalıktan ve uykusuzluktan uzak kalıyormuş.

  karabasan bile basamıyormuş.

  ulan bunca derde deva olan taşı sadece 49tl+kargo'ya mı satıyorsunuz allahsızlar. 1000 tl bile olsa alırım ben.
 • türksat uydusundan yayın yapan onlarca kanalda, dakikalarca reklamı dönen kandırmacalardan biri.

  kimi 149 liraya galaksi 5 satar, kimi sahte viagra kimi tencere tava. ve emin olun bunlara inanıp para gömen binlerce kişi var. nihatcım da bu reklamlarda oynayarak üç beş yolunu buluyor işte. ne yapsın, taş mı kemirsin.
 • https://www.youtube.com/watch?v=z54d5ngxqza

  tanıtım videosunda şöyle bir cümle var; "sokakta satılan 1 tl'lik muskalarmış vs ben bunlara inanmam açık söyliyeyim"

  + o sokakta satılan 1 tl'lik muskaların içinde ne var?

  - cevşen veya çeşitli ayetler, çoğunlukla âyet-el kürsi yani kuran-kerim.

  +bu 1 adeti 49, 2 adeti 90tl olan kolyenin üstüne ne kazılı ?

  - hilye-i şerif

  ....
 • özgecan cinayeti ile ilgili olan tweet'ini; kendine değen nazar sonucu, fotomontaj kaynaklı olduğunu ve o nazarlı günlerinden kurtulmasını bu ürüne bağlayan kanaat önderi nihat doğan'ın reklamında dakikalarca konuştuğu ürün. bir de başka bir programda gömleğinin yakasının üstünde takarken göründüğünde programlardakilere ne olduğunu açıklıyor (yanlışlıkla o yakadan göründüğüne inanabilsek keşke.) akıllara bu zatın seda sayan resmi ve nazar boncuklu röportajını getirmiştir.
 • husilerin liderliğindeki yemen devrimciler komitesi, hadi hükümetine bağlı yemen ordusu ve arap yarımadası el-kaidesi arasında rendelenmekte olan bir ülkeden çıkan mistik taş.

  faydası olsa çıktığı toprağa olur.
 • fetö kanalında maceracı adıyla köy köy gezip gariban yurdum halkının binbir zahmetle bakıp büyüttüğü kuzuları lüpleten, sonra birden tayyipçi olup yeni türkiye yollarında dolanan adı murat soyadını bilmediğim adamın uyduruk tv kanallarında canlı yayında saatlerce anlattığı pek hikmetli(!) taş. nazardan, tansiyon dengelemeye, cinsel güç artırmadan, tehlikelere karşı korunmaya karabasana, uykusuzluğa hatta metabolizmanın düzgün çalışmasına neden olan böylesi kudretli bir taşa yalnızca 50-60 lira karşılığında sahip olunabiliyor. işte yeni türkiye'nin gücü hamdolsun. eskiden yani akp'den önce milyon versek alamazdık, şimdi 50 liraya her türlü musibetten korunabiliyoruz. teşekkürler bizi bu taşla tanıştıran asrın filozofu nihat doğan, teşekkürler eski maceracı yeni yandaş tacir murat. yeni türkiye yemen zırhı ile artık çok daha güçlü.
 • nihat dallaması ve maceracı murat malının adam silkelemek için eyüp esnafı ile kol kola giriştiği din pazarlama işi. sallayacaksın iki tane molotof o dükkana bakalım zırh çalışıyor mu diye test edeceksin de, yangın camiye falan sıçrar gerek yok. gariban saf müslümanı yine müslüman görünümlü hırsızlar s*kiyor, işin özeti.
 • bu zırhı kullanan bir karı koca programa çıktı ve takıldım seyrettim.(ya bu veya hilye-i şerif reklamıydı sanıyorum ama ikisi de aynı kapıya çıkan şifalara sahip oldukları için anlayan anlasın)
  aralarında problemler varmış ve kadın kocasını öldürmek istiyormuş.
  ama bu zırhı taktıktan sonra şifa bulmuş ikisi de.
  artık kadın kocasını daha az öldürmek istiyormuş.
  bayağı azalmış öldürme hissi .
  yüzde 99 oranında .