şükela:  tümü | bugün
 • nihat doğan'ın pozitif olmasını, belalardan kurtulmasını ve en önemlisi korunmasını sağlayan akik taşı imiş.

  https://www.youtube.com/watch?v=z54d5ngxqza

  nihat doğan gibi olmak isteyenler için adres. tanesi 59,90 üç tanesi 100 tl

  http://yemenzirhi.com/
 • yemem zırhının koruması altına geçenler tüm tehlikelerden, kazalardan, belalardan, fakirlikten, tembellikten, nazardan, büyüden, hastalıktan ve uykusuzluktan uzak kalıyormuş.

  karabasan bile basamıyormuş.

  ulan bunca derde deva olan taşı sadece 49tl+kargo'ya mı satıyorsunuz allahsızlar. 1000 tl bile olsa alırım ben.
 • türksat uydusundan yayın yapan onlarca kanalda, dakikalarca reklamı dönen kandırmacalardan biri.

  kimi 149 liraya galaksi 5 satar, kimi sahte viagra kimi tencere tava. ve emin olun bunlara inanıp para gömen binlerce kişi var. nihatcım da bu reklamlarda oynayarak üç beş yolunu buluyor işte. ne yapsın, taş mı kemirsin.
 • https://www.youtube.com/watch?v=z54d5ngxqza

  tanıtım videosunda şöyle bir cümle var; "sokakta satılan 1 tl'lik muskalarmış vs ben bunlara inanmam açık söyliyeyim"

  + o sokakta satılan 1 tl'lik muskaların içinde ne var?

  - cevşen veya çeşitli ayetler, çoğunlukla âyet-el kürsi yani kuran-kerim.

  +bu 1 adeti 49, 2 adeti 90tl olan kolyenin üstüne ne kazılı ?

  - hilye-i şerif

  ....
 • husilerin liderliğindeki yemen devrimciler komitesi, hadi hükümetine bağlı yemen ordusu ve arap yarımadası el-kaidesi arasında rendelenmekte olan bir ülkeden çıkan mistik taş.

  faydası olsa çıktığı toprağa olur.
 • fetö kanalında maceracı adıyla köy köy gezip gariban yurdum halkının binbir zahmetle bakıp büyüttüğü kuzuları lüpleten, sonra birden tayyipçi olup yeni türkiye yollarında dolanan adı murat soyadını bilmediğim adamın uyduruk tv kanallarında canlı yayında saatlerce anlattığı pek hikmetli(!) taş. nazardan, tansiyon dengelemeye, cinsel güç artırmadan, tehlikelere karşı korunmaya karabasana, uykusuzluğa hatta metabolizmanın düzgün çalışmasına neden olan böylesi kudretli bir taşa yalnızca 50-60 lira karşılığında sahip olunabiliyor. işte yeni türkiye'nin gücü hamdolsun. eskiden yani akp'den önce milyon versek alamazdık, şimdi 50 liraya her türlü musibetten korunabiliyoruz. teşekkürler bizi bu taşla tanıştıran asrın filozofu nihat doğan, teşekkürler eski maceracı yeni yandaş tacir murat. yeni türkiye yemen zırhı ile artık çok daha güçlü.
 • nihat dallaması ve maceracı murat malının adam silkelemek için eyüp esnafı ile kol kola giriştiği din pazarlama işi. sallayacaksın iki tane molotof o dükkana bakalım zırh çalışıyor mu diye test edeceksin de, yangın camiye falan sıçrar gerek yok. gariban saf müslümanı yine müslüman görünümlü hırsızlar s*kiyor, işin özeti.
 • değerli taşların ruha ve bedene etkisi olduğu yadsınamaz. akik taşı, yüzük olarak takılması şeklinde islam'da sünnettir. akik taşının da en makbulu, en iyisi yemen akiğidir. ben de bir adet yemen akiği gümüş yüzük takıyorum. hadislerde büyük faydası olduğu açıkça söylenmiştir. sadece akik değil, firuze, yakut ve dürrü necef taşının da faydaları nakledilmiştir.

  fakat islamcıların -tabii ki ehli sünnetin- bunu pazarlama şekilleri elbette mide bulandırıyor. akik yüzük, belki sünnilerden çok şialarda yaygındır ama hiçbirinde böyle "gel vatandaş bütün belalardan korun mucize burda" tarzı ucuz reklam kampanyaları göremezsiniz. çünkü zaten reklama gerek yoktur, peygamberin (s.a.a.) ve ehlibeyt'inin (a.s.) sünnetini hemen herkes bilir, imkanı oldukça uygular. taşın bir vesile bir sebep olduğunu, her şeyin allah'ın dilemesiyle olduğunu bilirler. sünnilerde durum böyle değil, çok daha cahiller ve ne dersen inanıyorlar.