şükela:  tümü | bugün soru sor
  • surekli youtbe'da karşıma cıkan youtuber genco. nasıl engelleniyor bilen varsa yesillendirsin. blocklayınca videoları cıkmaya devam ediyor.
  • rastalı saçlarıyla farklı bir tarzı olan youtuber.
  • 2017'nin sonundan beri takip ettiğim youtuber. kendisi diğerlerine nazaran özgün olan içeriği ve farklı tarzıyla milletin nefret puanlarını kendi üzerinde toplamaktadır. çok da iyi yapmaktadır. kendisine başarılar dilerim.
  • kendisinden çok videolarındaki arkadaşlarını sevdiğim youtuber. ayrıca kendisine izmirin her noktasında ratsladığmı söyleyebilirim .
  • efendim ben rasta işi yapıyorum. bu çocuğun fotoğrafını kapan geliyor. ‘bunu ne kadara yaparsiniz?‘
    ‘ pardon bunun aynısını istiyorum ne gadder olur fiyatı?’ diyorlar. şimdiye kadar 2 arkadaşa yaptım bundan. gına geldi artık bu ve bunun rastalarından. hayır herif uzun yaptırmış başta ,ilk başta ondan istiyorlardı. şimdi kesmiş, şimdide bu halini istiyorlar.hiç tanımam, youtuber olduğunu bu sayede ögrendim fakat nefret ediyorum :/
  • kısıtlı moda bilgisiyle bu alanda youtuberlik yapmaya çalışan çaylak. madem buraları okuyormuş kendisine tavsiyem biraz kitap okuması. ve video çekerken biraz sabit durması. zaten içeriğin boş beleş bari göz yorma. ne insanlar var yahu, üç beş kişi iyisin deyince kendini olmuş zanneden.
  • iyi niyetli ve tatli bir cocuga benziyor. ama moda bilgisi sifir. ayrica ürettigi icerikler özgün degil, özgün olmak zorunda da degil aslinda . bütün dünyada yapilan outfit fiyatlandirma videolarini türkiyede yapmak bir özgünlük olmuyor. yaklasik 3 yildir falan yapiliyor bu videolar.

ve ve ve lütfen cakma seyler alip , foto cekilip, instagramda orjinal markalari etiketleme. marka olmayan seyler alarakta tarz olabilirsin. herseyin cakma , o begendigin ürünlerin hangi sezondan oldugu hakkinda hic bir fikrin yok. arkalarinda ki hikayeler hakkinda da . bu kadar kasma , insanlar saclarin farkli diye ilgi gösteriyorlar sana. fazlasi degil. moda sadece amerikali siyahilerin giydigi seyler degildir. moda bir kültürdür , bir tarihtir. biraz oku arastir. cakma offwhite kemerleri götüne doladiginda sadece 15 yasinda ki kizlar icin ilgi cekici olabilirsin.

ayrica videolarinda kullandigi dil cok yavan. ayni kelimeleri boyuna tekrar ediyor. kitap okusun. farkli cümle yapilari ögrensin. 100 kelimeyle konusmak yetmez.

son olarakta basarilar dilerim, gayet sempatik bir cocuga benziyor.
  • severek takip ettiğim youtuber...

genç, tatlı ve hevesli bir genç. videolarındaki hali sempatik ve samimi geliyor. bir gün oturup bir kahve içmek, uzun uzun muhabbet etmek isterdim. arkadaş grubu da en az onun kadar renkli...
  • her konuda muhalif olup, zayıf kelime ve bilgi dağarcığıyla her şeyi eleştirince aykırı olduğunu sanan özenti tip. bir şeyler hakkında fikir beyan edebilmesi için kitap desteği sağlayabilirim. yeşillendirsin.