• affetme mekanizmalari calismaz bunlarin. hatta belki de direk 'boyle bir mekanizma yok' da denebilir.
  • salakmıdır, akıllımıdır, çocuk ruhlumudur, uyanıkmıdır, saf ayağınamı yatar yoksa üstün zekalımıdır çözemediğim arkalarından mutlaka ebeveyn, arkadaş yada birisi mutlaka pisliklerini, dağınıklarını, yarım bıraktıkları işleri toplarlar ve toparlarlar. mutlaka hayatlarında sert ve otoriter bir karakter figürü olmalıki ele aldıkları işleri takip etmeleri gerekir zira istikrarsız bir şekilde hangi işe başlarlarsa yarım bırakabilirler, esasında iyi kalpli oldukları söylenebilir hatta çocuksu oldukları söylenebilir lakin bu durum kendilerinin hayata bakışları açısından bir mazeret oluşturmadığı gibi gayelerinin belirsizliği her zaman peşlerinden gelir. para ile araları pek yoktur, parayı kullanmayı ve değerlendirmeyi asla beceremezler, parayı ya savururlar ya ekonomik olayım derken yalandan yere kendilerini cimri bir ruh haline sokarlar. ilişkileri konusunda eski türk filmlerindeki dostane, sıcak, samimi ve içten bir hayatın özlemiyle yanıp tutuşurken her önüne gelene mavi boncuklar dağıtırken bir bakmışsınızki ortalardan kaybolmuş bilmem hangi tapınakta münzevi bir hayata başladığını düşünmenizi sağlayacak sinyaller gönderirken işin aslının esasında kendi hayatına yeni bir sayfa açarak sizi şimdilik geçici bir süre bu yeni sayfanın yanında bile görmek istemediğidir lakin sizden de vazgeçmez. sağlık sorunları çokçadır ve kimi zaman kendisinin dönemsel olarak tehlikeli boyutlara varabilen hassasiyeti vardır bununla beraber yüzünde yada vücudunda strese bağlı olaraktan taşıyacağı izler ve dönemsel lekeler ortaya çıkabilir. insan bu burcun yüzüne baktığı zaman sevgili türkan şorayın tatlı bakışını ve güzel tebessümünü görebilir.
  • official soundtrack'i sia - i'm in here olan kadin. hic sasmaz. gecmis ve simdiki zaman hakkindaki isabetli sozleri bir yengec kadinini minimum yirmi dakika aglatir.

bilmeyenler icin gelsin * sia - i'm in here
  • 22 haziran 22 temmuz tarihleri arasında doğmuş kadındır.
  • aşkın tam olarak nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız bir yengeç burcu kadınıyla birlikte olmalısınız.o sizi herşeyini feda edecek kadar sever,bağlılık gösterir,ilgilenir ve şımartır.siz de eğer yeteri kadar zeki bir adam değilseniz "vay be ben neymişim" dersiniz.sonrasında terkedip gittiğinde günler,haftalar ve bellkide aylar boyunca ondan geriye kalan boşluğu dolduramazsınız.

bütün bunlarla birlikte yengeç burcu kadını aileye ve arkadaşlara fazlasıyla önem verir.eğer onu elde etmek istiyorsanız öncelikle ailesi ve arkadaşlarının beğenisini kazanmanız gerekli.bunu başaramadığınız taktirde yengeç burcu kadınının aşkına sahip olma şansınız yoktur.

aileye ve eve çok önem verir.diğer burçların kadınları gibi haftasonunu evde geçirdiği taktirde şikayet etmez,yemek yapar,dvd izler etrafı toplar ama evinde mutlu olur.bir ilişkiden beklentisi aile kurmaktır.sevgililerinde hep ideal eşini ve çocuklarının babasını arar.onu bulduguna emin oldugunda evlenmeye karar verir.çok iyi bir annedir,hatta doğuştan annedir.kedisini,köpeğini hatta sevgilisini bile bir anne şefkati ile sever.hoşuna gitmeyen bir durum olduğunda yine tıpkı bir anne gibi azarlamaktan çekinmez.kendisi doğuştan anne olan yengeç burcu kadını hayatta da annesine inanılmaz derecede bağlıdır.annesinin bir sözüyle iyi bile gidiyor olsa ilişkisini bitirmekten kaçınmaz.

benim hayatımda ayrı bir yeri,özel bir hatırası olduğundan cinsel açıdan değerlendirme yapamıcam bu burcun kadınları için.ama genel olarak özel varlıklardır.
  • ben severim bu burç insanlarını özellikle kadınlarını. çok da iyi arkadaş olurum. gerçi burcuna göre bakmam ama olsun. bi düşündüm de en sevdiklerim bu burçtan. çok sevecen olurlar. pratik ve hamarattırlar da ya da bana denk gelenleri öyle. konuşkan ve sevimlidirler de. süper insanlardır. bir ikizler kadar olmasa da severim hep var olsunlar inşallah amin..
  • önce sevişir sonra da 'neden seviştik' diye ağlar.
  • burcunun özellikleri bilindiği zaman hareketleri anlamlanan bir kadındır. yoksa her türlü sıfatı, her türlü zulümü reva görürsünüz, onun duygu yüklü kalbini kırdıkça kırarsınız. çogg ayıp.
  • nedendir bilinmez 13 temmuz doğumlu olanları en iyi, tam tadında mahsüldür. yıldızların açısı vs . ile ilgili olabilir.
  • biri bununla ilgili benim eşime bir tanıtım toplantısı gibi bir şey düzenler de adamı bilgilendirirse çok sevineceğim. garibim bana nasıl yanaşacağını bilmiyor, mağdur... ben desen, zaten yemişim kafayı, ne biçim bir şeyim bilemiyorum. ben kendimi çözsem eşime anlatacağım da ben de bilmiyorum ki!
    eliniz değmişken benim adama bir kullanım kılavuzu hazırlayın verin de şu ilişkide bir gün yüzü görelim.
hesabın var mı? giriş yap