şükela:  tümü | bugün
  • yay burcu erkekleri çok satisfying ama zor erkekler olduklarından yengeç gibi sıkıntılı bir burca hiç tavsiye edilmeyecek ilişkidir.
  • cok kısa bir zamanda gerceklesmezse gerceklesemeyecek bir iliski. sanırım devam edemeyecek olan iliskiler grubuna da girer.
  • yengeç burcu kadınının yay burcu erkeğinin kızarkadaşı olması durumunda yay burcu erkeğin, kızın sürekli nerdesin? mesajları, 10 dakikada bir araması, herşeyi birlikte yapma isteği, her an birlikte olma, sonsuza dek beraber yaşama gibi * istekleri yüzünden berbat olacak iliski türüdür.. yani bu ilişkinin yürümesi imkansızdır, yay burcu erkeğinin ülkeden (ya da en azından şehirden) kaçmasına neden olabilir, zira özgürlüğü kısıtlanmıştır bu dallamanın ve buna dayanamaz..

ayrıca yengeç burcu kadınıyla yay burcu erkeği iliskisi anne-oğul düzeyinde de yürümemektedir, zira yengeç burcu kadınının son derece anaç olması çocuk için delirtici bir durumdur, yay burcu olan çocuk ona çok soru sorulduğunda sıkılır, bunalır zira kendisi anlatmak isterse zaten hayatını paylaşır, ama istemezse zorlanmış gibi hisseder ve zaten sorumsuzluğundan ve iş yapmazlığından sıkılan annesini söylediği patavatsız sözlerle kırar, üzer..

her ne olursa olsun yanyana gelmemelidir yengeç burcu kadını ile yay burcu erkeği.. arkadaşlıklarını yürütmeleri bile çok zordur. uzak dursunlar mutlu olsunlar..
  • hiç zorlamaya gerek kalmadan gayet güzel bir şekilde yürüyebilecek ilişki.
  • sonu evlilikle bitebilen bir ilişkidir.*
  • belki de benim yaşıyor olduğum ilişkidir. acaba burçlar takip etmeye değer şeyler mi? bi şey kaçırıyo muyum çok merak ediyorum.
  • bu ilişki varolduğu süreçte, sözlükte yazılanlara falan baktığımda ne kadar modumun düştüğünü anımsıyorum. "yok canıım, gayet de iyi bi kere!" deyip çatt diye kapatmışlığım da vardı sayfayı ama gel gelelim neşeli ve gamsız yay erkeği ile aşırı düşüncelilikten ölecek yengeç kadını birbirine uygun değil. bunu kabul etmek gerek sevgili okuyucu. yılda toplasan 10 gün depresyona giren yay insanı ile öte yanda göbek adı depresyon olan yengeç insanı bir arada ancak cicim aylarını yaşarlar. ama birbirlerini anlayamazlar.
  • yay burcu erkegine afakanlar bastiran iliski turlerinden biri daha.

akli olan yay oglak, yengec, balik gibi sacma sapan burclardan uzak durur. aslan, kova, terazi gibi burclarda huzuru bulur.
  • yasaklansa hiç fena olmaz.
  • peşinen söyleyeyim burçlara inanmam. hali hazırda evlilik planları kurduğum yengeç burcu kadınıyla bir ilişki yaşıyorum. bir önceki ilişkimde yengeç burcu kadınıylaydı. yazılanlara kısmen hak verdiğim noktalar da oldu lakin iki tarafta birbirini iyi tanıdıktan sonra, mutlu sonla bitecek ilişki türüdür efenim.