• hiç zorlamaya gerek kalmadan gayet güzel bir şekilde yürüyebilecek ilişki.
  • sonu evlilikle bitebilen bir ilişkidir.*
  • peşinen söyleyeyim burçlara inanmam. hali hazırda evlilik planları kurduğum yengeç burcu kadınıyla bir ilişki yaşıyorum. bir önceki ilişkimde yengeç burcu kadınıylaydı. yazılanlara kısmen hak verdiğim noktalar da oldu lakin iki tarafta birbirini iyi tanıdıktan sonra, mutlu sonla bitecek ilişki türüdür efenim.
  • yasaklansa hiç fena olmaz.
  • bu ilişki varolduğu süreçte, sözlükte yazılanlara falan baktığımda ne kadar modumun düştüğünü anımsıyorum. "yok canıım, gayet de iyi bi kere!" deyip çatt diye kapatmışlığım da vardı sayfayı ama gel gelelim neşeli ve gamsız yay erkeği ile aşırı düşüncelilikten ölecek yengeç kadını birbirine uygun değil. bunu kabul etmek gerek sevgili okuyucu. yılda toplasan 10 gün depresyona giren yay insanı ile öte yanda göbek adı depresyon olan yengeç insanı bir arada ancak cicim aylarını yaşarlar. ama birbirlerini anlayamazlar.
  • belki de benim yaşıyor olduğum ilişkidir. acaba burçlar takip etmeye değer şeyler mi? bi şey kaçırıyo muyum çok merak ediyorum.
  • ben bir tane yengeç kadınını delirterek misyonumu tamamladım, şimdi sıra sizde yay biladerlerim..
  • yengeç burcu kadınının yükseleninin yay olmasından zor değildir. bir ruhta ateş ve su taşıyorum ben siz ne anlatıyorsunuz? :)))

kendi tecrübem: zor bir birlikteliktir. yengeç ev der yay sokak. yengeç sevdiğini korur kollar yay özgür bırakır. yengeç susar dinler gözlemler, yay sürekli konuşur hatta bazen düşünmeden konuşur çünkü konuşurken sesli düşünür. yengeç sadıktır yayın oku eros okudur, şıpsevdiliğin kitabını yazar. yengeç asla unutmaz, yayın unutması kafasını başka yöne çevirdiği an gerçekleşir. yengeç duyguların insanıdır, yay düşüncelerin mantığın. yengeç huzuru tercih eder, yay eğlenceyi. yengeç bağlanır eve, eşyaya, şehre, iş yerine... ait hissetmeyi sever. yay herkese aittir, herkes de ona. dünyaya aittir dünya da ona.

ikisinin uzlaşması zordur. dengeyi kurmak zor olur. yengeç kadınının openmind takılıp büyük resmi görmeye çalışması şarttır. detaylarda kaybolursa ayvayı yer. yay erkeği de duyguyu düşünceye çevirip kabuğu kıramazsa yengecin derinliğini asla anlamaz.

birbirlerini anlarlarsa bu çift yingyangtır. benim anlamam kaaç yıl sürdü tabii, sağlam sabır lazım. zira aynı bedende bu birliktelik * nu anlatan şiirdir. dengeyi kurduktan sonraysa tadından yenmez birisinizdir çünkü birçok kişinin aksine sizce her şey mümkündür, farklı açılara bakarsınız.

neyse yani ateş su uyumunu öğrendikten sonra bütün tercihlerinizi severek yapabilir, her durumdan mutlu olmayı ve karşınızdakini mutlu etmeyi başarabilirsiniz. :)) çalışalım bol bol. :)
  • şaka maka bunlar uyumlular kaç tane çift gördüm bu burçlara mensup değişik.
  • yay erkeği için zulümdür. rahatlık ve gevşeklik konusunda çığır açan yay erkeği, yengeç burcu kadınının ilgi arsızlığı, duygusal ağırlığı ve darlamalarını gördükten sonra arkasına bakmadan kaçabilir.
hesabın var mı? giriş yap