şükela:  tümü | bugün
  • bunların kadın versiyonu okadar kapalı o kadar zor seven ve öyle heyecansız ki benim gibi tutkulu bir adam için tam işkence. kadınlarından uzak durun. yengeçler sizde az karşı tarafı düşünün yahu varsa yoksa kendi duygularınız..

edit : hiç yengeç sevgilim olamadı.
  • çocuk yapacağınız zamanları iyi ayarlayın! yengeç burcuna denk getirmeyin!

not: yengeç
  • (bkz: ağlama melis)
  • karşı cins için ısrarcı olun, boğun, sınırları zorlayın, siktir yiyene dek peşinden koşun hiç gurur yapmayın. neden biliyor musunuz? tam olarak net olmak için. bu ne işe yarar biliyor musunuz? şöyle açıklayayım.

eğer yapınız bu şekilde evrildiyse mutlaka ama mutlaka gerçek bir ilgi alanınız olmalı. hatta alanlarınız. yazılım olur, grafikerlik olur, sanat olur, bölümünüzle ilgili farklı bi şey olur, yatırım olur vs vs. mutlaka hayatınızı, vizyonunuzu genişletecek bi şeyler olsun hayatınızda. temel dayanağınız bu amaçlar olsun, bunlardan güç alın ve kendinizi her daim geliştirin, yetiştirin.

işte bu temel amaç doğrultusunda karşı cinsle münasebet konusundaysa; 1 kişiye saplanıp kalmamak, hayatınızı temel amaçlarınız dışında 1 kişi üzerine yoğunlaşarak yönlendirmemek için ilginizi kim çekiyorsa ona kısa süreli sağlı sollu yardırın. hiç meriçlik oynamayın, sağda solda kahve içmeye sohbet muhabbete çağırmayın. sikmek mi istiyorsun? net ol, bana gel de. beğendin mi, seni beğeniyorum güzel buluyorum de. tavır, trip mi sergiliyor ve algılayamıyor musun bunu -ki biz yengeçler algılayamayız, en ufak sessizliğini dahi tavır trip yapıyor diye karşılarız haliyle bu çıkarım %90 ihtimal tutmaz ve karşı taraf boğuluyor hissine kapılır- ısrarcı ol, yor onu. sizinle gerçekten öyle ya da böyle ilgilenen birisi sizi yormaz, gel dersiniz istiyorsa gelir istemiyorsa gelmez. istemiyorum diyosa biraz daha ısrar, en sonunda tam olarak size siktiri çektiği an kafanızı resetleyebilirsiniz çünkü genel olarak huyumuzdur birini takıntı haline getirmek, onu bi şekilde hayatımıza sokmak. arkadaş kalamayız, sessiz duramayız biliyorsunuz. o yüzden ne acı çekin, ne günlerce aylarca " 1 gün yazar belki " tripleriyle telefonu baş ucunuzda tutun. net bi şekilde koşun, o siktiri alana dek diretin ve tam olarak siktiri yiyince " asıl, hayatınızın merkezi olan " ideallerinize geri dönün. sizin her şeyiniz kendinize yaptığınız yatırımlarınızdır, kendiniz için verdiğiniz emek, almayı umduğunuz o meyveleridir. onları hayatınızın merkezine sokun ve bu süreçte karşı cinse odaklandığınızda olabilecek en az vakti kaybedin. ben bi erkek olarak bu tavsiyeyi kendi hemcinslerime veriyorum elbette, kadınlar ne sik yer bilemem. kadınlarla ilgili şunu unutmayın, hepsi parmağında oynatacak birini ister. sizi avuçlarının arasına alana dek ilgi alaka gösterirler, sizden o " bu artık cepte " sinyalini aldıkları an " off ben aslında öyle kastetmemiştim, benim o taraklarda bezim yok, ben kimseyle bi şey düşünmüyorum " triplerine girerler. hangi yolu denerseniz deneyin, istemeyen bi kadın başta istiyor görünse bile sonuç olarak sizin sadece zamanınızı çalacaktır. bu süreci en kısa sürede atlatmak için de dediğim gibi, yardırın gitsin çünkü hayatınızın merkezine bir kadını yerleştirmiyorsanız, kimin gidip kimin geldiğinin bir önemi yoktur. siz ideallerinize odaklanın. hadi yaladım.
  • burçlara inanmayın.

tanım: format sikişi başlık.
  • yengeç burcuyum ,bordelin ve dehb hastalığım, nasıl kombo güzel mi.?

not; konuşmadığım zamanlarda iyi çoçuğum aslında