• yaş 27 ankara ve avukat bu kim lan sdfghdfg
  • akit'in acilen photoshop'tan anlayan birini işe almasını elzem gördüğüm haberidir. görsellerden dolayı hipermetrop, miyop, astigmat, hangisini oldum bilmiyorum şuan.
  • link veripte şu insanlara para kazandırmayın.
    ekşisözlük’ten hazmedemeyen kişilerin yapmış olduğu haberdir.
  • ne kadar tehlikeli olduğunuzu gösteren haber.

"toplumun ahlak yapısının temellerine dinamit döşendiği ekşi sözlük" demişler lan.

ayrıca 27 yaşındaki ankaralı avukat kim ben de çok merak ettim. cinsiyet bile belirtmemiş. ne kadar açlık yaşıyorsa gariban, fark etmiyor demek ki. akitlerin bu kişiye acıması lazımdı, çok ağır saldırmışlar.
  • belki de kutsal bilgi kaynağı bellediğimiz eski ekşi sözlüğe en uzak başlıklardan biridir evet yine de sizin kokuşmuşluğunuzdan iyidir akitler.
    başlığa tek gecelik ilişki yaşamak isteyen suserlar yazmış. kadın ya da erkek hür iradesi ile ben sevişmek istiyorum diyor.
    suç mu, birileri alıkonuluyor mu, fuhuşa mu zorlanıyor?
    değil!
    yapılan haber : resmen “kadın pazarına” çevirdiler.
    “k-a-d-ı-n p-a-z-a-r-ı “ ne demek.asıl namussuz oğlu namussuz sizsiniz!
    sizin ben çöl fantezinize burdan ortaçağ arabistan’ına kadar sıçayım.
    sizin özgür seks deyince sadece kadının köle olduğu ve elinizin uzandığı herhangi birini sikebildiğiniz bir dünyayı hayal eden zihniyetinize, benzetmenize, bilinç altınıza lanet olsun.
    biliyorum fırsatınız olsa bizi panayırlarda teşhir eden tüccarlardan dişlerimizi sayıp, tenimizi sıkarak seçip sikmek ve işlerinizi gördürmek, karşı çıkarsak dövmek üzere satın aldığınız kaygısız çağlara dönmek isterdiniz.
    ama geçmişler ola! modern köle tüccarları hala kadını metalaştırmaya devam etse ve bir dünya kadın da bu dümen suyuna girse de.. çağın tüm olumsuzluğuna rağmen çalışıyoruz , üretiyoruz, sizin vesayetinize ihtiyaç duymadan özgürce seyahat edebiliyoruz,istemezsek doğurmuyoruz, evlenmiyoruz, canımızın istediği insanla sevişiyoruz.bizi yanınızda tutabilmek için bir erkeğe para vermekten fazlasına ihtiyacınız var çoğu zaman ve bu da sizi çok öfkelendiriyor farkındayız.
  • ekşi sözlüğün zıvanadan çıkması haberine sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü deyip. verilen tepkileri yine ekşi sözlükten vermek neyin kafasıdır?

not verdiğin linke tüküreyim.
  • "tepki yağdı

ekşi sözlük’ün bu ahlaksızlığına, sosyal medya kullanıcılarının tepkisi çığ gibi büyüdü."

hahahahha
  • hadi onlar "kadınıyla ve erkeğiyle" pazarladı. senin orada ne işin vardı demezler mi?
  • ayy neyse benim hiç entrymin olmadığı başlığı haber yapmışlar. bir an kabak gibi kendi nickimi göreceğim sandım.

bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye*.
  • yeni akit isimli paçavrayı bir hayli kızdırdığımızı gösteren haber.

hadi biz sözlüğü çevirdik de sizin baş yazarınız kutsal topraklarda hangi pazarda ne işler çevirdi onu bir hatırlasanız diyorum?

https://m.yeniakit.com.tr/…-sozlukte-skandal-baslik

tık kazandırmak istemeyenler için:
    https://eksiup.com/2eccbdd6d37

ayrıca kadın pazarı arıyorsanız cumhur ittifakı'nın %67 oy aldığı urfa'ya bakın derim.
    (bkz: şanlıurfa'da kurulan suriyeli kadın pazarı)
hesabın var mı? giriş yap