• ne acı bir andır o. yeni alınıp ilk kez giyildiğinde insana kendini bıred pitmiş gibi hissettiren tişört artık evde boş boş otururken, ya da daha da acısı yatakta yatarken giyilmeye başlanmıştır. ev tişörtüdür o artık.

dışarı tişörtlerinin rafından alınıp ev tişörtleri çekmecesine geçmiştir. solgun ve yorgundur artık. yer bezi yapılacağı o korkunç anı beklemeye başlar.
  • bir zaman sonra cam silme bezi olacaktır. gidişat onu göstermektedir.
  • şaka maka şu an bunu yaşıyorum lan üstümde tişörtüm vay anasını be aldığım günü dün gibi hatırlıyorum
  • ne yazık ki koltukta uyuyakalmayla başlar, aniden sıradanlaşır.
  • özellikle bir gün duştan çıkıldığında "neyse şunu giyeyim" denilen an kırılma anıdır.
  • gayet normal bir andır. tshirt başkaları görsün diye mi giyilir?önce bunu sormalı kendine. evde yerbezi mi giyiyorsunuz üzerinize ben anlamadım.
  • tişörtün yakalarının bozulmaya başladığı andır
  • sevgilinin beğenmemiş olması en büyük sebeptir.
  • tişörtün yerbezi olarak kullanılmaya başlamasından bir önceki aşamadır.
    ağzı yüzü giye giye yamulmuştur, artık anca evde giyilir.
  • bir gün yatarken üstündekini tshirti değiştirmeye üşenirsin ve booom. o sevdiğin güvendiğin havalı tshirtün artık ev tshirtü olmuştur. dışarı giymeye çalışıtığında annen, karın, sevgilin o anda yanında dişi kim varsa başka bişi giy der ve booom ev tshirtün yer bezi kariyerine göz kırpar.

bu durum genelde erkeklerin başına gelir.

kadınların durumu ise biraz daha farklı. bir gün dışardan gelirsin, üstüne rahat bir şeyler giymek için dolabının önünde durursun ve booom dolapta üstündekinden daha paspal ya da daha rahat bir tshirt bulamazsın. o anda artık ev tshirtü olmuştur.

hem kadın hem erkek dahil senaryo;

bir gün eve gelirsin ve booom karın/sevgilin dışarı tshirtünü sen kokuyorsun diye evde giyiyordur. o tshirtü bir kaç sevişmelik kullanırsın yıkanınca sevgilin/karın giymez olur ve booom spor tshirtü yer bezi dilemmasına mahkum olur.

bir gün sevgilin/kocan üstündeki tshirtü coaart diye yırtarcasına çıkartmaya çalışır ve booom o sevişmenin anısı olarak sadece evde giymeye başlarsın. hatta belirli günlerde ya da saatlerde giyersin.

çocuk versiyonları çok acıklı onları yazmıyorum, anne antipatisi ve nefreti içeriyor :(
hesabın var mı? giriş yap