şükela:  tümü | bugün soru sor
  • doktor egosu denilen ego bunun yanında solda 0 kalır. hele bir de taşraya veya güneydoğu,doğu anadolu gibi bir bölgeye atanmışsa yanına yaklaşılmaz.

    başımıza astronot oldu sanki aq.`:küfürlü entry yazmaktan ve okumaktan nefret ediyorum ama gerçekten sinirliyim` .dışarıda sağda solda kimseyle göz teması kurmaz.başkasıyla aynı asansöre binmez.çünkü o atanmıştır.450.000 atanamayan öğretmen arasından sıyrılmıştır.kraldır,şahtır o.isterse küçük dağlar yaratabilir.

    herkesin ona 'hocam' demesi onu durmadan yüceltmektedir.o artık bu dünyaya ait olamayacak kadar üst seviyededir.o'na selam veremezsiniz verseniz de başıyla karşılık verir.o'nun sesi kıymetlidir.

    birinin şunlara bi mikim olmadıklarını hatırlatması lazım.lüzumsuz,gereksiz kibir abideleri. koca ülkede atanan bi sen varsın sanki...
  • öğretmenlik kutsal bir meslektir bu yüzden iki tane uyduruk sınavla öğretmen alınmasına karşıyım. sonra hayattaki en büyük başarısı test çözebilmek olan insanlar yavrularımızın başına eğitimci sıfatıyla geliyor.