*

şükela:  tümü | bugün
 • kadinlara oranla cok daha kisa bir zamanda ogrenilebilir panik yapilmamasi gerekir.
  (bkz: erkeklerin ic dunyasi)
  (bkz: erkeklerin dis dunyasi)
 • sizinle tanışmak için binbir türlü maskaralık yapacak, çekici giyinecek ve güzel sözler söylecektir. bunlar ilk başta hoşunuza gidecek, ruhunuzu okşayacaktır.

  sizinle tanışıp, ilişkiye başladıktan sonra bu güzel atmosfer yokolacaktır. amaca ulaşılmıştır çünkü, tanışmıştır sizinle, niye devam etsin ki? bu yüzden, bir süre sonra da ilişki monoton gelmeye başlayacaktır. herşey bir dejavu olacaktır.

  sürekli sizi canlı tutması için ya daha çok çaba harcaması gerekecek, ya da onun daha çok çaba harcamaması için, siz beklentilerinizi düşürmek için çaba göstereceksiniz. ya o, ya siz.

  o uygun kişiyi bulmak, tamamen bir rastlantı işidir. böyle birşeyin olmayacağını düşünün ve en kötüye kendinizi hazırlayın. çünkü en iyiler hep kapılmıştır!
 • yeni başlayan bir kız için tanınan ilk erkek babadır. uzunca bir süre baba figürü üzerinden erkeklere bakacaktır. yeni başlayan bir erkek içinse ilk erkek pipisidir. uzunca bir süre pipisi üzerinden hayata bakacaktır.
 • erkek. öbürü kadın bilirsin. şahsen ben dişi yi tercih ederim. kadımak fiilinden gelen bir kelime üstümde mitralyöz gibi durmakta zannımca. neyse bu erkek te erk ten geliyor; güçten yani. çocuklukta kızdan tek farkı önlerinde bir pipilerinin olması. rivayete göre annelerine aşıklar. babalarını kıskanıyorlar. oedipus var bir tane. her şeye bir hikaye bulmayı başarabilmiş yunan mitolojisinden bu. güya kaçırılıyor saraydan, olaylar gelişiyor ve dönüp -bilmeden- babayı öldürüp annesiyle evleniyor. lacan'a göre de bu er kişiler annelerinde olmayan çükün eksikliğini giderebilme telaşıyla yanıp tutuşuyorlar. onun eksiği kendinde olunca bir bütünlük arzedebilmek uğruna yaşam boyu didiniyorlar. evlenselerde annelere aşır duyarlılıkları belki bundan. büyüdükçe onlarda pek bir farklılık olmasa da kız kişilerde ortaya çıkan farklılaşmlardan mütevellit iki cins birbirinden giderek ayrılıyor. kıllılar misal ve almıyorlar kıllarını. urfa civarlarında doğum sonrası ele bir top kıl geldiği, kılı elinle şöyle bir ayırınca göz, ağız, burun gibi uzuvların ortaya çıktığı söyleniyor. gitgide azalmakla birlikte kılın vücudu bir örtü gibi kapladığı aşikar. evde baban var. o erkek işte. apartmandaki amca dediklerinde erkek. kapıcınız da muhtemel erkektir. her eve ortalama bir tane düşmesi gerekirken balkanlardan gelen soğuk havaların ulaşamadığı ortadoğu iklimlerinde erkek başına üç dört dişi düşmektedir. hepsi tek parça kullanıyorlar. niye bölmüyorlar dersen bölününce iş görecek kadar kullanışlı değiller. bu mantıkla erkeği bütün kullanmanı tavsiye ederim sana. kendi aralrında çeşitlilik arzeder bunlar. benim gruplamama göre:
  a) eve erken gelip kadının kıçından ayrılmayan model: populasyonda pek bir yer işgal etmezler. halk arasında kılıbık, hanım köylü gibi tabirlerle anılırlar. karısıın günlerinde kısır filan da yapar bunlar. evde temizlik varsa ne edeceklerini bilmezler, gidecek yer bulamazlar, bunalırlar, uzak durulasıdırlar
  b) eve gitme saatiyle ilgisiz karısını sallamayan model: bir iki sabit arkadaşı vardır, tavla oynar, içmeye giderler, kız keserler, yalan da söylerler, uzak durulasıdırlar
  c) serap ezgü.. vb kadın şovlarına giden model: manyak mıdırlar nedirler anlamadım. dövülesidirler.
  d) hikaye model: dürüst olduklarını iddia ederler. dürüstlükle terbiyesizliğe birbirine karıştırılar. kovalanasıdırlar
  e) gay model: sevilesidirler, sana benzerler. yakın dururlar, naiftirler
  f) aykırı model: evrilip de gelmişlerdir. can kişilerdir. erkek mi değil mi umrun olmaz zaten. ismi vardır sadece.
 • pi yi 3 alın. hatta 1 alın.