şükela:  tümü | bugün
  • fuck buddy'nize aşık olmayın*
  • kıskanmayın, fuck buddy'likte tek eşlilik aramayın.
    adı üstünde fuck buddy lan bu.buldunuz bunamayın.
  • eşek olmamasına dikkat edin. insan olsun. mümkünse önce insan olsun.
  • eliniz fuck buddy sayılmaz, mr. garrison'laşmayın. hem kimi yiyorsunuz lan, biz bizeyiz şurada.
  • evvela karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmayın. erkeklere söylüyorum, bu kadın ve sen farklı hormonlar salgılıyorsunuz. sevişiyorsunuz diye duygusal bir bağınız olmayacak diye bir şey yok. ona şefkat gösterin. duygusal bir şeyler paylaştığınızı unutmayın, seks yalnızca zikiş zokuş değil ulan hayvan adam! öhöm, evet sevgi-saygı-şefkat.
  • ileride ilişkilerinizden bahsederken fakbanizle olan ilişkinizi "normal" ilişkiymiş gibi aktarmayın. "bir gecelik sevgili" konsepti gibi bu yalan aktarım da ben ve dostlarım tarafından ağır dövülmenize sebep olacaktır. bu iş için toparladığımız bir ekibimiz var. sopa is our business, business is good.
  • part time lover'da, stevie wonder tarafından kibarca ana hatlar çizilmiştir, göz atın, kulak verin.
  • bay ya da bayan fark etmez, bir insanın sevmediği, ilgi duymadığı yani sadece et olarak gördüğü biriyle cinsel ilişkiye girebilmesi için ya çok sarhoş, ya ergenliğe yeni girmiş ya da yıllar yılı kahve veya pijama partisi arkadaşları tarafından hunharca beyni yıkanmış olması gerektiğinden, "ben niye yapamıyorum; herkes yapıyor, cayır cayır da anlatıyor ben mal gibi kalıyorum.." düşüncesine kapılmayın. ki zaten emin olun böyle ballandıra ballandıra anlatanlar da bir halt yapmıyorlar.. yapanlar da merakını giderip hayatlarında bir pişmanlık olarak deftere çizgiyi atıyorlar...