şükela:  tümü | bugün
  • fuck buddy'nize aşık olmayın*
  • kıskanmayın, fuck buddy'likte tek eşlilik aramayın.
    adı üstünde fuck buddy lan bu.buldunuz bunamayın.
  • eşek olmamasına dikkat edin. insan olsun. mümkünse önce insan olsun.
  • eliniz fuck buddy sayılmaz, mr. garrison'laşmayın. hem kimi yiyorsunuz lan, biz bizeyiz şurada.
  • evvela karşınızdakinin bir insan olduğunu unutmayın. erkeklere söylüyorum, bu kadın ve sen farklı hormonlar salgılıyorsunuz. sevişiyorsunuz diye duygusal bir bağınız olmayacak diye bir şey yok. ona şefkat gösterin. duygusal bir şeyler paylaştığınızı unutmayın, seks yalnızca zikiş zokuş değil ulan hayvan adam! öhöm, evet sevgi-saygı-şefkat.
  • ileride ilişkilerinizden bahsederken fakbanizle olan ilişkinizi "normal" ilişkiymiş gibi aktarmayın. "bir gecelik sevgili" konsepti gibi bu yalan aktarım da ben ve dostlarım tarafından ağır dövülmenize sebep olacaktır. bu iş için toparladığımız bir ekibimiz var. sopa is our business, business is good.
  • part time lover'da, stevie wonder tarafından kibarca ana hatlar çizilmiştir, göz atın, kulak verin.
  • sağdan soldan öğrendiğiniz klişelere itibar edip kasmayın kendinizi, gülünç duruma düşersiniz böyle.
    fuck buddy ile illa duygusuz duygusuz duygusuz sikişilir, fazla yüz göz olunmaz, muhabbet edilmez, efendime söyleyeyim fuck buddy öyle tornavida gibi bişeydir kullanırsın yerine koyarsın diye bir şey yok.
    bu müessesenin (eheh) en güzel yanı kalıpsızlığıdır. içinizden nasıl geliyorsa o şekil takılın işte. yanında eğlenmediği biriyle fakbadi olanı görmedim ben pek.