şükela:  tümü | bugün
 • şu sıralar sinemalarda olan burak serbest filmi.

  ''yerli sinemanın iki ucu olan festival filmi ve vizyon filmini bir araya getirme amacı güden bir dram yapımı'' denmiş

  1.85 üstü kaslı erkek veritabanı diye başlık açıyorsunuz ama vizyondaki bir filmin başlığı yok (film iyi veya kötü bunun konuyla alakası yok) nerede, hani kutsal bilgi kaynağı?

  am/yarrak/futbol budalası gerizekalılar...
 • fragmanından konuyu çıkarmakta zorlandığım film ama sürükleyici de gitti fragman. lan resmen 2 uç bir araya gelmiş fragmanda. tebrikler serbest.
 • --- spoiler ---

  bir annenin içinde olduğu bir ev, koku. artık ait olmadığın bir düzen. sevgi, sevgili. takık bir düşkünlük. kadın. güzel bir kadın. masumiyet. en temiz haliyle beraber uyunan bir yatak. koltuk. saçma sapan renkler ve huzur...
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  ben 33 yaşındayım kaan.. 1-2 sene öncesine kadar evlenmeyi falan düşünmüyordum. çünkü çok kötü bir ilişki yaşamıştım ve canım çok yandı. korktum anlıyor musun? etrafımdaki hiçbir adamın içinde sevgiye dair en ufak bir şey olmamasından korktum. sonra seninle tanıştık.. sen o kadar iyiydin ki, ben senin şefkatine hayran kaldım. o şefkatin ikna etti beni. ama şimdi bakıyorum da benim o şefkat sandığım şey aslında korkuymuş. başkaları senin üzerine basmasın diye seni iyi ve sevecen gösteren bir şeymiş. kusura bakma kaan ama bu saatten sonra sana saygı duyamam..

  --- spoiler ---

  yaklaşık 2 dakikalık bir yeri filmin.. kısacık ve çok net bir görüntü.
 • yerli sinemanın iki ayrı ucunu* bir araya getirmeye çalışmış burak aksak filmi.

  yerli sinema dediğimiz şey* iki ucu boklu değnek olduğu için de o çevrelerde dolaşan bir film olmuş. istenilen buysa, kendi içinde başarılı.
 • (bkz: olmamış)