şükela:  tümü | bugün
  • "evet evet... iste orasi.. evet.. oh.. oh.. devam.. oh.. geliyorum.. geliyorum.. hadi hep birlikte.. tey tey tey.."
    bu sözleri sevisme esnasinda cümle içinde kullanarak baslayabilirsiniz..
  • titreyin ve kendinize gelin..
  • (bkz: female multiple orgasm) - bu onemli bak.
  • yeni ba$layan icin kalpini pıtı pıtı atıran hadise gercekleştiginde cok cabuk oldugundan ne oldunu anlamayan ne yani $imdi olay bu muydu anlamadim der ve etrafa saf saf baktiran yuzunde mesut ve bahtiyar bir gulumseme yaratan hadise
  • en cok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de orgazm olurken partneri bu hadisenin disina itmemektir. nitekim bu durum karsilikli yasanamayan orgazm yuzunden sogukluk dogurabilir.

-ah evet yaklasiyorum.
    -gel bebegim..iste boyle..
    -aaaooohhh supper..
    -harikasin bebegim..
    -aaaaooohhhhhhhaaaaaaaa
    -geldin mi?
    -oeeeaaaaaaaaaaaahhhh
    -alooo sana diyorum
    -eaaaaahhhhh hmmmmffff
    -e yuh ama..
    -ne guzeldi di mi?
    -yaa ne demezsin..
  • temel erojen bölgelere dikkat ettikten sonra oldukça basit bir olay.
    kısaca açıklamak gerekirse ilk olarak 1. erojen bölge sonra 2, 1-2-3, 3, 5, 4, sonra 3-2, 2, 2-4-6, 2-4-6, 4, 2, 2, 4-7, 5-7, 6-7, 7, …7..…7…7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7

(bkz: tow phoebe s uterus)(bkz: monica geller)
  • dikkat edilmesi gereken hususlar:
    1-öğrenci halinizle erkek arkadaşınız ve siz bir aile apartmanında oturuyorsanız fazla ses çıkarıp komşuları kıllandırmamaya özen göstermek,
    2-partnerinizle aynı anda gelicem derken iyice cozutup konsantrasyonun içine etmemek,
    3-orgazmın akabinde suratınızdaki salak sırıtmayı yoketmeden halkın arasına karışmamak,
    4-orgazm esnasında partnere "seni seviyorum" demekten kaçınmak, çünkü cevap muhtemelen "öeeeeaaaahhhhhhh süpersin" şeklinde olacağından muhtemelen asabınız bozulacaktır..
  • kadınlar için: partneriniz için değil, kendiniz için sevişmekle başlar.

(bkz: turk kadınlarının cinsel açıdan mutsuz olması)
  • sigaranizi kolay ula$abileceginiz bir yere alin.