şükela:  tümü | bugün
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 12.03.2018 tarih ve 2018/2108 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • başlamayın.
  • *
  • böyle bir başlığa ilk kez yazıyorum. amacım da bir entryim benim kararım dışında silinsin, nasıl bir duyguymuş öğreneyim istiyorum. işte bu da benim metroda sarı çizgiyi geçmem gibi serbest serseri stilim. ruhum anarşik ben ne yapayım.

malum olayı hepimiz biliyoruz. *
  • biliyorum nasıl olsa silinecek, o yüzden özet geçeceğim.

sabire meltem banko*, periscope üzerinden canlı yayın yaptığı bir akşam, yayını kestiğini sanıp uyuyakaldı. yüzlerce kişi horlayarak ve osurarak uyuduğunu gördü*. kendisi daha uyanamadan haber sosyal medyada yayıldı, yayını takip edenler binlerce kişi oldu. mevzu bu.

şimdilerde, o kesif osuruk kokusunu bastırabileceğini düşünerek mahkeme kararları ile tüm entryleri sildirip, bu konuda yazılan tüm internet sayfalarına erişimi engelletiyor.
    bilmediği şey ise, bizim burada habire götten zarto yazmamız sadece 3 saniyemizi alıyor. gerçi ankara sulh ceza mahkemeleri de adalet sistemimizin en hızlı mahkemeleri olma yolunda aday.

sadece şunu bilmeni isterim ki sabirecim, hugo'da küfreden çocuk gibi efsane oldun bile, seni gelecek kuşaklara anlatmak görevimiz. unutturmayacağız!

*işbu entry iki kez silinmiş, 3. kez girilmiştir.*