• işte bu dayanılmaz ağırlığı yaşamamak için ukte vermeyi tercih ediyorum genelde. hiç gerek yok, durduk yere rezil olmaya di mi ama. uktemi veririm, doldurana da teşekkürlerimi sunarım, altına bir entry de ben girerim, sen sağ ben selamet.
  • bir kere ba$ligi yanli$ yaziyor olma ihtimaliniz war ki direk entry'nizin ucacagina delalettir.. ikincisi ise yazdiginiz konu ba$ka ba$likta aynen i$leniyordur siz aramaya u$enmi$sinizdir yine onun ucacagina delalettir.. ba$likta soru sorup icinde cevap vermek.. ba$likta atasozu'nun ilk yarisini yazip entry'de kalan yarisini yazmak.. icine yazacak bi$eyiniz olmadigi halde sadece "nasi olmaz bu", "yok boyle bi$ii?" tarzi entry'ler girmek.. ucarlar hep..
  • en az bi kere çaylaklığa düşürülmüşseniz sapına kadar yaşayacağınız ağırlıktır. (bkz: kendimden biliyorum) özellikle yeni yazar olunmuşsa çok acayp hissedilir. aslında başlık açmak şart değildir. hazır açılmış bi başlığın altına bile bişeyler yazmak zordur. ulan sıçmayalım şimdi kaygısı sıkıştırır. ama yersizdir. bi defa açıldıktan sonra da tutulması zordur. ipinden boşanmış beygir misali yazılır da yazılır.
hesabın var mı? giriş yap