şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: a$k)
    kuraklıktan çatlayan toprağa düşen, kimi zaman umut olup beklenen, vuslata hasret bir damla sudur. yeni doğan bir bebeğin gözlerini dünyaya açışı gibi saf ve temizdir.
    kalpler büyük bir ço$kuyla çarpar ve gözlerin içi parlar. hiçbirinkine benzemez ona duyulan duygu, çünkü o yenidir.. bilinmeyen. yeni bir kişilik, yeni bir dünya.
    sarıp sarmalamak istersin "ama ya kızarsa" dersin kendi kendine. yada öpüp doyasıya sarılmak
    duygularına güçlükle hakim olursun, patlamaya hazır bir volkan gibi..
    onunla geçirdiğin zamana hiç acımassın. onunla geçirdiğin zaman senin en iyi zamanındır çünkü.
    güneşin battığını görüp, saatin geç olduğunu fark etsen bile sırf onun gitmemesi için bakmassın kolundaki saatine.
    artık evindesin. bir dakiyka bile geçmek bilmiyor onsuz. bir anda sabah olsa da görüşsek diye düşünüyorsun kendince..
    şiirler yazıyor, şarkılar sözlüyor içindeki fırtınayı dindirmeye çalışıyorsun.
    nafile...
  • 'eski'sinden "kurtulamayan" icin bir sey ifade etmeyen soz obegi... *
  • muhtelif gonul i$lerinin muhasebesini bir bakkal defteri, bir yevmiye defteri mantiginda tutanlarin romantik sandiklari tuhaf laf.

ondan sonra eski sevgili diye aglar tabi bunlar.
  • yeni bir is, yine gulecek bir neden lazim.. diye devam eden sarki sozu
  • sanki yanından bir saniye ayrılırsan, bakışların uzaklaşırsa bir dakika üzerinden, kokusu bir an burnundan kaybolursa, sesi ayrı kalırsa duyabildiklerinden yeni doğmuş bebeğin ellerinden kayıp betona çakılmasına neden olacakmışsın gibi hissettiğindir...
  • gökhan kuzu isimli birinin söylediği mükemmel şarkı. gökhan kuzu kimdir, nedir diye bir araştırdım ama sonuçsuz kaldım.
    şarkı çok güzel ama, tekrar etmekte fayda var.
    http://www.youtube.com/watch?v=ne7ozzl1dlm
  • gökhan kuzu diye birinin şarkısıymış. mabel matiz'in çıkış zamanlarını hatırlattı bana. mabel de böyle tek şarkıyla ve değişik sesiyle,internet üzerinden meşhur olmuştu.

başarılı buldum bu şarkıyı da,umarım sahibi de iyi bir çıkış yakalayıp,daha fazla güzel işler dinlememize vesile olur.