şükela:  tümü | bugün
 • tedirgin edici hadisedir. kişisel huzur arama tarihinde ne badireler atlatmıştır bu hantal bünye; ne ağıtlar yakılmış, ne sözler verilmiş, ne prozaclardan medet umulmuştur, ne içler çekilmiştir. platonik aşklarının sonu hep hüsran, aşk sandıklarının sonu da mide bulantısı ve acı bırakmıştır sana. huzuru aramak başlı başına bir huzursuzluk kaynağı olmuştur. sonra bir gün sana yakıştırılan bir kız peyda olur. arkadaşlar arasındaki ' iyi çocuk' ortak kümenizdeki 'iyi bir kız'a yakıştırılır ve geri sayım başlar tanıştırılma anı için. ikiniz de ne için buluşacağınızı bilirsiniz, bir nevi yeni nesil görücü usulüdür bu düpedüz. nasıl biridir ki? akıllı mıdır? güzel midir? senden hoşlanır mı? senin gibi midir? telefon numaraları paylaşılır mı? beni facebook' una ekleyecek mi? bu danışıklı dövüş arenasında saatler gibi uzayan sessiz dakikalar olur mu? ne işim var benim bu ergen sorularının orta yerinde? işte hiç bilmediğin, tanımadığın belki de bir daha hiç karşılaşmayacağın bir kız seni uykusuz bırakmıştır bir kere daha.bilinmezliğin korkutucu yeniliği hep bilindiğin rahatlatıcı eskiliğine mağlup olur. belki de bazı insanlar bu yüzden muhafazakardırlar; korktukları için.
  belki de o tanımadığın insan senin en mahrem sırlarına vakıf olacak? hayatının kadınıdır belki ne biliyorsun? evet evet sanırım saçmalıyorsun şimdiden. neden büyütüyorsun ki? kendini farklı hisseden sıradan insanlardan birisi o da aynı senin gibi.
  sözlük ya beğenir mi beni ne dersin?
 • cuma günü yapacağım organizasyon. arkadaşımın arkadaşının arkadaşı olan kız. çok heyecanlıyım sözlük.*
 • connected2me, tumblr, whatsapp grupları, okul kulüpleri, metrobüsteki kavgalar aracılığı ile sıkça gerçekleştirdiğim rutin eylem. birey kalite ve karakterine göre keyif vermekte veya keyif vermemektedir.
 • kasabanın en büyük açık hava electro konserlerinden birisi vardı o gece. her zamanki gibi 3 adet 33'luk %12 alkollü bush blonde'umu içtim. ahbaplarla beraber kalabaliktaki yerimi aldım. müziğin ritimlerine ayak uydurmuş gözlerim kah kapalı kah açık dans ederken gecenin sonuna doğru bir gülümseme gördüm, dişleri bembeyaz saçları buğday sarısı parlıyor açık hava sahne ışıklarının altinda. duraksadim ritimlerim yavaşladi. gözlerim snapchatin salyangoz moduna aldı kendini. gülümsemesi sanki 6 yıl sürdü gamzelerine bakmaya doyamadiğim sarışın bir kadın yeşil kapşonlusu üzerinde elleri kapsonlusunun cebinde müziğin ritmine bırakmıştı kendini. gülümseyerek yanına gittim selam verdim ama ingilizce bilmiyordu! yarim yamalak fransizcamla muhabbete başladım. bir sure muhabbet ettik ama gitmedigim her fransızca dersi için kendimden tembelligimden nefret ettim! daha sonra beraber bir şeyler icmek istediğimi söyledim. sevgilisinin olduğunu hatta şuan sahnedeki djlerden birisi olduğunu söyledi. yüzümdeki hüznün ağırlığına dayanamadı sanırım yanagimi avcunun içine aldı oksadi ve bi öpücük kondurdu. tesekkur ettim ve ona tekrar ne kadar güzel olduğunu ve sahnedeki adamı gösterip ne kadar şanslı bi erkek olduğunu söyledim. avoir! geçerken standdan bir bira kaptim ve özgürlüğün tadı ceplerimde evin yolunu tuttum.
 • başlığı görünce içinde yapma eğlemini oluşturtmuş hededir :?
 • hepsi tek eşli çıkıyo mk. bıktım usandım. tanışıoz, muabbet, her şey güzel, sevişcez de ama illaki konuyu sevgililiğe getiriyolar bi süre sonra ya.

  ya ne sevgililiği mk ya? git seviş işte istediğinle, ben de kafama göre takılayım. di mi?

  yalan söylemeye mecbur bırakıyolar, sonra da sen beni aldattın. e aldatırım tabii. napiim?

  keşke insanların üzerine yazsa tek eşlilikçi, çokeşlilikçi diye hiç uğraşmasak birbirimizle; herkes kendi kafasına göre bulsa rahat.

  ya tamam belki 10 kadın vardır böyle ama ben zaten o 10 kadını istiyom, 3 buçuk milyarın geri kalanı sizin olsun mk fakat o 10 kadını bulmak için hepinizle tek tek tanışmak zorundayım ya. :-(

  ki ne 10'u, 3 buçuk milyardan en az bi yarım milyar vardır böyle; her 7 kadından biri böyle olsa...

  skiim tmm 700 kadından biri olsun, 7 bin kadından biri olsun, 7 milyon kadından biri olsun; 3 buçuk milyara oranliinca yine kocaman rakamlar, lan!!!

  peki nerde bu kadınlar? çünkü ben sadece üçünü tanıyorum. ki o 3 taneyi bulmak için de yıllardır her birinizden laf işitiyom. çünkü konuyu açıyom - sapık herif, pis herif!

  ki sapık olan da hemen "ben de sapığım" diyemiyo. önce bi tereddütte kalıyo, haliyle. mnakoduumun ahlak kuralları, toplum baskıları yüzünden. sadece türkiye'de diil, dünyanın her yerinde böyle.

  fakat bilim ve teknoloji sağ olsun, internetin anonimliği sayesinde dürüstçe ortaya konuyor hepimizin neti en çok porno gibi şeyler için kullandığımız gerçeği. bilime güveniyorum. eminim bir gün isviçreli bir bilim adamı çıkıp bunu da açıkliicak: kadınlı, erkekli hepimiz aslında kaşarız! motoruz! orospuyuz! orospu çocuğuyuz dicek.

  işte ben o gün hüloooğ diye bağırcam. artık kimse utanmicak, gizlemicek, çekinmicek. bankta otururken bi abla yaklaşıp "karşim ya çok amışasım geldi, bi el atsan" dicek; sigara molası verdiinde ofisten kadın arkadaşına "üff bu elbise de götünü bayaa bi sarmış bi sikişsek ya" diyebilcez! venüs'ün yumurtalıkları, jüpiter'in daşşakları yardımcımız olsun! amen!