• arka camlarının manuel olmaması kaçınılmaz olan araçtır.
  • başlık açmak kaç para? kaç lira verdiler size? nasıl ulaşıyorlar size adımıza başlık açın diye? nereye üye oluyoruz? ben de para kazanmak istiyorum. yoksa kim çer çöp için övücü başlık açar ki? nereye başvuruyoruz onu söyleyin.
  • gümbür gümbür değil de pırt pırt diyelim.
  • abd sınırları içerisinde satışı yasak olmayan markaya ait bir modelin gelişinin tasviridir.

peugeot, citroën, renault vs. markaların hangisinin halihazırda amerikalı tüketiciye yönelik modeli var da boşuna bu pazara girsinler? kaldı ki psa grubunun kuzey amerika'da üretim yaparak aşamalı olarak abd pazarına tekrar girme planları mevcut.

sonuç olarak bu markaların abd'de satılmaması hukuki bir yasak değil ticari kaygılarla şirketler tarafından verilen kararın sonucudur.

abd'de yaşamayan biri olarak size sadece küçük bir bilgi.
  • muhabbet hep aynıdır.
    - clio nasıl ya alınır mı?
    + çok atik araba
  • fıtı fıtı geliyor olabilir mi? ve ya bıdık bızdık.d
  • gümbür gümbür sesi muhtemelen alt burç başlarından geliyordur.
  • clio artık lüks olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.
  • göklere çıkaranları da, yerin dibine sokakları da hiç anlamıyorum. ülke şartlarına göre normal bir araba.

gümbür gümbür de gelse, haldur huldur da gelse fiyata göre yorum yapmak lazım.

gelirken çıkardığı seslerin tartışıldığı renault firmasının çok satan bir modelidir.
  • en çok satan ve satıcısına en çok kazandıran araçtır, tabii ki gümbür gümbür gelecek.
hesabın var mı? giriş yap