• almayı düşündüğüm arabaydı fakat vazgeçtiğim araba olmuştur.
    reklamlarını izledim ve anladım ki eğer burdan kalkıp van’a otlu peynir yemeye gitmeyeceksem yol dururken dağ bayır aşmayacaksam, inci kefali izlemeyeceksem, ayıya “onları yemeyeceksin kardeşim” demeyeceksem almamalıymışım.
    işte bu yüzden vazgeçtiğim araba olmuştur.
  • en azından reklamlarında gelişme olan araba
  • eski dacia duster ile ortak özelliği tam bir şantiyeci aracı olmasıdır.
  • 70bin başlangıç fiyatı ile düşündürmüstür. uzaklara dalıp gittim resmen, yani bu araba ne yapıyor olabilir ki bu fiyata satıyorlar. sonra, van'dan otlu peynir alınabildiğini öğrendim. alana hayırlı olsun, dağa taşa vurmayacaksanız boşuna almayın gidin renault fluence alın.
  • 110.000 tl mal oluyor alırmıyım sanmıyorum gerçi o kendi kendini sattırıyor ama almam her halde
  • sıfır araba olsun duster olsun farketmez 5 yıl gözü kapalı binersin
  • kullanıcı olarak eski kasa duster gibi satış yapacağını sanmıyorum. 2 sene önce 72bin tl tam dolusunu almıştık. gayette memnunuz. 4x4 severler için idealdir. geçenlerde bir göz atayım dedim. teknolojik olarak donanım anladık ta, tam dolusu 110-120bin arası. 4x4 olması avantajdır elbet lakin fiyat fazla gibi.
    farklı markalarda sıfır araçlar var. 2. el yeni model daha lüks araçlar alınır. tamam arz talep meselesi arabayı kötülemem asla, aslan gibi ama fiyat abartı sayın yetkili.
hesabın var mı? giriş yap