şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle aramaya inandığımı ancak bulamadığımı belirtmek isterim. ikinci olarak karakter sınırlaması nedeniyle başlık biraz malca oldu, evet.

bu da yeni bir moda. yeni doğan bebeğinin fotoğrafını sosyal medyaya koyanlar -sanırım- nazar değmesin diye bebeği yüzüne gülen bebek vb. smiley koyuyorlar. yavrum siz mal mısınız?
  • yeni doğan insan yavrularının çirkinliklerinden kaynaklanan olaydır. kıpkırmızı, buruşuk, ağlayıp kusan, gözlerini bile açamayan bir şey. kapatılması normaldir.
  • mozaikleyen de vardır efenm. durduramıyoruz.

(bkz: #54040750)
  • batılın ve görgüsüzlüğün harmanlandığı saçma sapan eylem.
  • göte benziyosa demekki
  • bunu yapan herkes paparazzilerin peşinde koştuğu birer megastar olduğu için tedbir amaçlı yapılmış harekettir. maazallah fidye için falan kaçırırlar sıkıntı olmasın.
  • ulan madem nazar değer diye korkuyorsun o zaman bebeğin resmini neden herkesin göreceği bir yere yüklüyorsun malak diye sorulması gereken zatı şahanenin yaptığı eylem.

ama yok, o illa ben doğurdum, evli, mutlu, çocuklu kıps yapacak ya arkadaşlarına olmaaaazzz duramazzzz
  • bizleri derinden üzen görüntüdür.

oysaki ben 9 ay boyunca beklemiştim. komşumuz naciye doğursa da o altın kaplamalı bebeğinin fotoğraflarını paylaşsa demiştim. ee hani yüzü yok bunun?
  • (bkz: ahahaha)

allah'tan facebook'um filan yok sözlükten öğreniyorum bunları. yani kusura bakmasın kimse de, en yakın dostum bile yapsa ben o fotoğrafın altında bir trolleme yaparım duramam.

(bkz: burcucum bebeğin harika çıkmış)