şükela:  tümü | bugün
  • ne amaçla yapıldığını tam olarak anlayamadığım için iş gereği yeni doğmuş bebeklerle fazlasıyla haşır neşir olan anneme de izlettim emekli ebedir kendisi . tepkisi oha hayvan herif yazık sabiye oldu .

edit : uzman arkadaslar aciklamis zaten herifin sictigi noktayi
  • yarısında çıktığım video. allahından bul e mi vicdansız çıkıkçı kılıklı herif..
  • bir bebek whisperer tarafindan yapilian muayene. onca iskenceden sonra bebegin kulagina bi sey fisildadi bebek sustuya lan? what sorcery is this! biz de bilek otobus ucak seyahatlarinda cok lazim olur.
  • normal insana bile yapılsa sakat bırakacak hareketleri yapan sözde doktor

benim çocuğuma aynı muameleyi yapsa kafasını götüne monte ederek reflekslerini kontrol ederim.
  • bi de sırtına vururken "koçsun koç" dese tam olacakmış. zaten sonunda kulağına diyor.
  • komiktir.

video linkine tıkladım, arka planda şu var şans eseri.
    tepki: "lan aynı oyuncak gibi ses çıkarıyor haaa"
  • bebeye acıdığım ama gerekli olmasa yapmaz diyerek izlediğim video. hekim değilim ancak doktor ne yaptığını biliyordur kesin. sonra abooov dohtur böööle etti şöyle etti diye doktor dövenler var bu memlekette.
  • muayene bittikten sonra "bu yaşar bunda bi şey yok" diyor sanki. bebekten anlıyor adam.
  • turkiye'de boyle bir muayene yapsa cocugun ailesi hastaneyi basardi herhalde. fakat adam yaptigi muayenede kendine cok hakim ve emin duruyor. doktor arkadaslarin yorumlamasini istedigim muayenedir.
  • baştan sona facia bi muayene ama o bebeği bacaktan kurma hareketine hiç bi anlam veremedim.

cinsiyeti anlaşılmıyor ama sanki muayene sonunda 'erkek adam ağlar mı len keranacı' gibi bi şeyler fısıldıyor ve bebek birden ağlamayı kesiyo. ilginç.