şükela:  tümü | bugün
  • maruz kaldığım en gereksiz çift türlerinden biri. keşke yeni evlenenleri yeni olma süresi bitene kadar bir adaya falan gönderseler.
  • uygun başlık aramakla uğraşamıycam.

herifin biri balayındaki yatağını paylaşıyor.

kezbanın biri 300 gündür gözümü sikiyor;

+ aşkımdan hediye: çücek.

götünüze sokun lan. silecem silemiyom da, amına bu ne görgüzülük ya.

bunu facebook'a yazmayı çok istiyom ama herkes alınacak. ondan sonra evlenemediğim için kıskandığı sancaklar.

orospu çocukları, sikim taşşağım yerinde. neyinizi kıskancam. sikecem çiceğinizi de özel gününüzüde.

oruspu!
  • aradan bir kaç ay (!) geçtikten sonra "bebek yok mu" sorularindan bunalan çift
  • bir süre ki bu süre kesinlikle kısa değildir, evlerine misafirliğe her gidildiğinde nişan-düğün fotoğraflarını tek tek gösteren, nişan düğün videolarını tek tek izleten çifttir. hele de sizin üstünüze yeni bir misafir gelirse vay halinize.

- aa siz izlemediniz de mi?
    + izlediler, izlediler.
    ^yok izlemedik, neyi?
    + izledik deyin lan.
    - düğün videosu canım, dur açayım.
    + hepimiz ordaydık zaten, neyini izleyeceğiz? kurban olayım açma ayla. attım hepsini kafaya, nasılsa beyin bedava. ben anlatırım. izledik deyin lan.

bu çığırışların hiçbiri sonuç vermez. el mahkum, göz mahkum izlersiniz. o kadar çok izleyince beyin bedavalığını kullanıyor, gereksiz bilgi yüklüyor tabii:

- yengenler ne taktı size talat?
    + hatırlamıyorum ki. eve gidince düğün videosundan bakarım.
    ^yok yok bakma talat, hepsi aklımda; yengen küçük altın, dayın 100 yavru, halan küçüğün bir büyüğünü (bu neyse artık) taktı, eski sevgilin boynuzu taktı onu biliyon zaten, bir de kuzenin kapalı zarf verdi. ben de bir çeyreklik taktım.

utanmaz arlanmaz gider videoya bakar, sonra gelir:

- sen çeyreklik taktım dedin, takmamışsın.
    + sana verdiğim emeklere yazıklar olsun talat. lan üç kere evinize geldim toplam oturduğum 5 saat 26 dakikalık sürede her türlü fotoğraf, video işkencenize ya da fantezi mi demeliydim, katlandım. karşılığı bu mu olacaktı?
    - ya yanlış anl..
    + bırak ya bırak, lanet olsun içimdeki dost sevgisine. hatta ne bana lanet oluyor, sana lanet olsun.
    - öyle demek isteme..
    + seni doğuracağ.. öhöm şu zımbayı uzatsana.

hadi bir olur bakarsın, izlersin ama iki, üç, dört,.., on dört. yetti gari. kalbi kırılmasın diye şakayla karışık söylüyorsun ama kim takar seni? kuzenim evlendi geçenlerde, abartısız sıralıyorum; isteme töreninden fotoğraflar (bir de bu moda oldu), söz'den fotoğraflar, nişandan fotoğraflar ve videolar, düğünden fotoğraflar ve videolar, balayından fotoğraflar ve videolar. hele balayı fotoğrafları vıcık vıcık, bir ara gelin hanımın üstsüz güneşlendiği fotoğraflar çıkacak da dedemin kalbine inecek diye bekledim ama çok şükür kazasız atlattık. darısı diğer kuzenlere.
  • düğünden bir kaç gün sonra facebook a düğün resimlerini koyarlar.
  • şahitlerin huzurunda imzayı atıp, belediyenin verdiği yetkiye dayanan nikah memuru tarafından, genellikle minimum bi çeyrek altını ceplerinde hazır etmiş davetlilerin önünde nikahı daha yeni kıyılan çifttir...eski evli çiftlerden farkları; henüz evliliği çözmeye çalışmaları ve bazı şeyleri kabullenme aşamasına daha gelmemiş olmalarıdır...*
  • sıkıcıdırlar.

en büyük aşk onlarınkidir, onlar sonsuza kadar birbirlerini sevecektirler, kimse birbirini aldatmayacaktır, diğer yarılarını bulmuşlardır vs vs vs

asla görüşmediğim insanlardır . bu kadar yalanı, sahtekarlığı ve ikiyüzlülüğü bünyem kaldırmıyor.

kimse kusura bakmasın.
  • evden hiç çıkmazlar, evliliğin ilk ayında hep heidi yanak dolaşırlar.
  • - naber ?
    - nolsun ya sevişip gidiyoruz işte. .
  • "evlilik nasil gidiyor?" sorusunla sik sik karsilasan çift.