• aslında başlığı açılmıştır diye düşünmüştüm ama bulamadım.

son günlerde birkaç kez karşıma çıkmış yeni nesil gelin kıroluğu. işlevsizliğin deliliğe dönüşmüş hali. minik arabalara yumurta oturtmak, bisküvilere kurdele bağlamak gibi şizo hareketler içeriyor.

http://listelist.com/yeni-gelinlerin-sunum-telasi/
    http://yemek.com/…radan-alin-diyen-yemek-sunumlari/

ayrıca:

(bkz: sunumsuz yakalanmak)
  • yeni gelinlerin ne kadar ruh sağlığının yerinde olmadığını gösteren çılgınlıklar silsilesi.

yiyecekleri o kadar süslüyorlar ki sanki onlar iki dk sonra mideye inmeyecekmişte müzeye konulacakmış gibi. o kadar uğraşıcağına git kocanla ilgilen biraz valla delirttiniz he djdjdkdk
  • adının ne olduğunu bilmediğim bi ruh hastalığı bence. buram buram çin malı kokan eşyalarla çocukluklarındaki barbie evi hayallerini yaşayan kadınların mastürbasyonu.
    sandalyeye bisküvi oturtan ablamız, english home'dan aldığı pembe (pembiş) masa örtüsünü serip, madame coco'dan "aşık olarak" aldığı fincanları ve sağına soluna kurdele bağladığı kurabiyeleriyle kocişkosu murtaza'yı bekliyor.
    "sunumsuz yakalanmak" onun için dünyanın sonu !
    bütün gün bunun için nöron yakıyor. "canım eltisi"ni " bitanecik kocişkosu"nu "abişkosu"nu da o korkunç barbie evine dekor olarak koyuyor.
    bu kadınların başka dertleri, tasaları, bi hayat gaileleri yok mu allasen ?
    hayır asıl ben murtaza'yı düşünüyorum. o evde tam olarak ne yaşıyor bu adam ?
    libido öldürücü "pembiş" koltuklar, kornea kanatan biblolar, her taraftan sarkan oyuncak bebeklerle dolu bi odada, nasıl bi blowjob, nasıl bi hard yapıyorsunuz ?
    orgazm sigaranı söndürdüğün küllüğe bile gelinlik giydirilmiş.
  • maalesef nickini hatırlamadığım bir yazar başka bir başlıkta bunu çok güzel açıklamıştı, umarım referans vermek adına hatırlayabilirim. çocukluklarını yaşayamadıkları için böyle yaptıklarını yazmıştı, bence de öyle. zamanında barbie bebekle oynayamayan kadınlar evlenince kafayı bunlarla bozuyorlar.

edit: (bkz: #63050731)
  • vallaha özendim, hatun kuşbaşılı pideyi minik çantaya koymuş servis ediyor. bizim burda pideci fırın küreğiyle masaya bırakıyor lan.
    resmi göstereceğim kendisine
  • panpişlerle kahve keyfisi,
    tontişlerle çay keyfisi,
    pırtpışlarla gazoz keyfisi,
    şapşiklerle soda keyfisi,

ebenizle sikiş sokuş keyfisi..

çok özenti ve gösteriş meraklısı bir toplumumuz..
    ulan banane senin içtiğin kahveden bilmem neden??
    zıkkımın kökünü iç..
  • issiz ev hanımlarının ne ile uğrasacağını bilememe cılgınlığı
  • gerçekten de bunun için uğraşıyorlarsa bomboş insanlardır uğraşacak bi şeyleri yoktur
  • öyle karım olsun nişanlıysam yüzük atarım evliysem boşanırım amk. aciz pezevenkler 3 kuruş için elli tane şaklabanlığı yapıyorlar... sonra bura neden çomaristan... bilmem öyle işte. içimden geldi
hesabın var mı? giriş yap