• artık düşmanlaştıracak, hedef gösterecek kimse kalmayınca geçmişte tekrar döndü reis ve yancıları. az kaldı, "rica ediyorum lütfen sokağa, eyleme çıkın" diye açıklama yapabilir. toplumun o kadar cahil ve siyaseti okuyamaz olduğuna inanıyor ki, kutuplaşmanın ve olayların kendisine fayda getireceğine hala inanıyor. hala diyorum çünkü 16 yıldır bu iş böyle.
  • kanmayın gençler. ters psikoloji yapıp sokağa dökmeye çalışıyor milleti. yine bir planları var anlaşılan.
  • ödemek ne kelime silivriyi boylar.
  • bahçeli de bu da deliriyor millet niye ayaklanmıyor diye ahahah. oradan da bi 5 yıl ekmek çıkarma hayalleri denize düştü. bu gezi'nin ekmeğini yediler bitti çünkü. ama kimsenin şeyinde değiller. ağzında dişi olmayan taban varoşların hakkını savunacak kadar kimse aptal değil artık. açlık hepsini terbiye edecek.

benim aklıma kendi adamlarını sokaklara chpli bayraklarla çıkarıp, sonra bunları bir güzel dövüp gazlayıp, haberlerde de suni gezi 2 haberleri yapacak kadar delirecekleri geliyor. yokluk bunlara her şey yaptırır, gülmeyin :)
  • yeni geziye yeltense yeltense sizin taban yeltenir be reis,ahahaha.

tanım:bir rte sözü
  • haklı söylemdir.
    ödetirler
    lakin bundan sonra ki halk isyanını geziciler değil, bizzat evde zor tuttuğun %50 gerçekleştirecek. tarih örnekleri ile doludur. cebi yanan, can yakar bu tip toplumlarda.
  • gezi demişken...kabataş görüntüleri vardı noldu onlar reis?
  • rte'nin söylediği söz. kimse bu ortamda yeni bir gezi yapacak kadar aptal değil. bitmedi gitti geziden nemalanması.
  • bu saatten sonra çıkanı s.ksinler reis sen merak etme.

olmayacak olan dostum ama paralel evrende olabilirde. dur lan paralel dedim. değişik şeyler oluyor ne paraleli ne evreni, reis haklı galiba.
  • salça olmaaa...
hesabın var mı? giriş yap