şükela:  tümü | bugün
112 entry daha
  • o videoda çok konuşan aracı kırmızı olan adam var , hani kro arabası yapmak için üstüne birde masraf yapan , satiliga çıkarmış 140 bin tlye , açıklama kısmında göçükle ilgili bilgi yok.

benden çıksın da kime girerse girsin, gerçi bende suç insanlardan insanlık bekliyorum.
  • 2012'de 1 yil boyunca, 2009 model honda civic kullanmis biri olarak uzmustur.

eski honda'larin da kaporta zayiflik problemleri vardi ama bu rezalet gibi rezalettir.honda turkiye'nin tavri ise evlere senlik her zamanki gibi.

bu is sadece turkiye'de uretilen civic'ler de degil, kanada ve diger ulkelerde de ortaya cikmis. yani civic in tasariminda bir problem olabilir. turkiye'de muhattap bulmak zor olabilir ama buralarda adamin gotunden kan alirlar.

resmi bayii ler soru sormadan gocukleri tamir ediyorlar mis ama 2 ay sonra tekrar ortaya cikmis.

http://www.civicx.com/…t-or-body-issue.3002/page-18
  • (bkz: svihs)

kıskançlıktan tok kapı sesli markaya ait araçlara buzdolabı benzetmesi yapan caponcuların bu ağlamaları şeyimde bile değil.
  • az önce yolda gördüğüm civic de de olan rezalettir. özellikle gittim yanına baktım. arka direklerde yamulma var.

amk arabaya dünya para vericen kendi kendine direkler göçücek. iş mi bu.

dünya çapında nasıl bir yol izlenecek. türkiye de ne yapılacak ikisinin arasındaki farkı merak ediyorum.
  • türkiye'nin üçüncü dünya ülkesi olmasıyla ilgilisi olması muhtemel rezalet.

euroncap testlerinde hindistan'da ve avrupa'da üretilmiş aynı markanın aynı model testlerinde de araçların nasıl sınıfta kaldıkları görülebiliyor. polo'sundan, opel'ine kadar. zaten bu civic'lerde türkiye'de üretiliyor. aynı aracın hatchback'leri ingiltere'de üretiliyor ve onlarda göçük vakası yok.

https://www.youtube.com/watch?v=rwf5fmuggtm
  • dsg lere hala hatalı diyen insanlar var. 2015 ten sonra mineral yağ geçişinden sonra dsg problemleri ortadan kalkmıştır. ki problemli olduğunu var sayalım 1500 lira mekatronik değiştirin babalar gibi kullanmaya devam edin.
  • eğer dünyadaki diğer sedan civic'lerde de varsa honda'nın, sadece türkiye'de üretilenlerde varsa honda türkiye'nin de başını yakması gereken türden bir rezalet. honda türkiye'nin kendini toparlaması zaten gerekiyordu, ingiltere ve japonya'da üretilenlerle türkiye'de üretilenler arasında bariz bir kalite farkı hep vardı. belki bu bir kilometre taşı olur.
  • türkiye'deki üretim ile alakası olmayan rezalettir. hayır bunu ben basit bir internet araştırması ile görebiliyorum ama bu olaydan mağdur olmuş adam videoda götünden sallıyor, yok türkiye'de oluyormuş bu sadece de, malezya üretimi en kalitelisiymiş falan filan. sanki gidip malezya üretim hattını teftiş etti herif. hiç mi araştırmadın be adam? kaldı ki türkiye araba üretimine yabancı bir ülke değil. honda civic de türkiye'de üretilip yerli sanayi parça kullanım oranı en düşük araç yanılmıyorsam (oran %14 mü neydi, ki bu ülkemiz otomobil yan sanayisi için hoş birşey değil).

buyrun bu amerika'daki civic sahiplerinin açtığı sayfa: http://www.civicx.com/…accident-or-body-issue.3002/

bir civic rs sahibi olarak mağdur olanlardan değilim. oturduğum sitede bir adet daha rs var ve onda da görmedim ve şuana kadar da sadece bir araçta gördüm. yani bizim ülkedekilerin abarttığı kadar yaygın bir sorun değil anladığım ama gene de olmaması gereken birşey tabi.

muhtemelen honda şuan durumun analizini, istatistiğini yapıyordur ve güvenliği etkileyen bir sorun olmadığı için tahminim geri çağırma yerine sorunu ücretsiz onarma yoluna gidebilir.

daha önce vw ve peugeot araçlarım oldu ve diyebilirim ki civic rs şimdiye kadar ki araçlarım arasında komple paket olarak beni en tatmin edeni oldu.
  • civic efsanesi bence artık bitti hem gorunus hem bu sorunlarla beraber artik toyota corolla ile kiyaslanacak bir araba değil nerde o 90lardaki civicler..
21 entry daha